Erol Uluya Ankara Yolu Gözüktü

#ferizlide.com: Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanımız ile birlikte bazı konular üzerinde görüşmelerde bulunduk.

Sabri Mutlu ve yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Birlikte Balkanlı Olan Uludağ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Feridun Yılmazı Makamında ziyaret ederek Üniversite ve BRTK İle ortak bir proje yapıp Balkan ülkelerimizdeki öğrencilerimize eğitim konularında destek olabilirmiyiz sohbetinde bulunduk.

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basın Tanıtım yayın Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Erol Uluya yönetim kurulunun konfederasyonun Ankara’da Bulunan Siyasi parti ve Sivil Toplum kurumları arasında koordineyi sağlanması için yeni kurulan komisyon üyeliğine Hüseyin Koca Sezai onaran Hüseyin Kocaman getirilirken Danışmanlığa ise Erol Uluya görev verildi.

   Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basın Medya tanıtımından sorumlu Genel Başkan yardımcısı Erol ulu, “Sayın genel Başkanımızın talimatları ve bilgileri doğrultusunda Ankara’da Bulunan Siyasi Parti genel merkezleri ve STK kurumları arasında görüşmeleri sağlamak ve Balkan ülkelerindeki Soydaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye belirtti.

 

Foto Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Sabri Mutlu ve Basın yayın medya tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu ile Birlikte.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x