Erol Ulu’dan (AA)’ya 99’uncu kuruluş mesajı

#ferizlide.com

Ulu Anadolu Ajansı’nın (AA) 99’uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Erol Ulu mesajında, “AA’nın kurulduğu 6 Nisan 1920’den bu yana güvenilir, tarafsız, hızlı ve kaliteli habercilik yaptığını ifade etti.

Milli Mücadele ve Kurtuluş Savaşı’nın her aşamasına tanıklık eden AA’nın üstlendiği önemli misyonu yerine getirdiğini vurgulayan Demir, Anadolu Ajansı’nın 99 yıldır Türkiye’nin sesini dünyaya duyurmakla kalmayıp son dönemlerde gerçekleştirdiği atılımlarla dünyanın birçok noktasından yaptığı haberleri 13 dildeki yayınıyla 93 ülkeye yayarak ülke adına üstlendiği tarihi misyonu başarıyla sürdürdüğünü kaydetti. Ulu Anadolu medyasının da gurur kaynağı olan AA’nın kuruluşunun 99’uncu yıl dönümünü kutluyor, başta AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı olmak üzere tüm çalışanlarının başarıların devamını diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Balkan Rumeli Türkleri Konfederesyonu Basın Medya tanıtımından Sorumlu Genel Başkan Yarımcısı

Bir Yorum

  1. Sayın Ulu’ nun bir basın mensubu olması dolayısıyla bu mesajı bu türden yayınlamasına şaşırmadım. Klişe bir mesaj. Bana dokunmayan yılan modelini uygulamış. Ancak işin aslının öyle olmadığını kendisi de gayet iyi biliyor. a ajansı bugünkü bulunduğu durum ve uyguladığı taraflı, sadece tek taraflı olsa amenna ilaveten kara propaganda, karalama, ve yanlı olması itibariyle itibarını yitirmiştir. Bundan sonra yandaşlarının bol para kazanma işletmesi ve buna göz yuman ve yummak zorunda bırakılan işçilerinin salla başı al maaşı olarak sayın Ulu’ nunda ifadesiyle 🙂 tarihi misyonuna devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu