Erenler Kızılay Çocukları Unutmadı

#ferizlide.com: Türk Kızılay Erenler Şubesi Covit-19 salgını sürecinde aralıksız sürdürdükleri yardım çalışmalarında çocukları unutmadı.

Türk Kızılay Erenler Şubesi gönüllüleri Covit-19 salgını tehdidinin başladığı ilk günlerden itibaren çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik öncülüğünde Ramazan ayı vesilesiyle çalışmalarını daha da hızlandıran Erenler Kızılay ekipleri hayırsever vatandaşların destekleriyle Erenlerin her noktasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşırken 13 Mayıs Çarşamba saat 11:00 ile 15:00 arası sokağa çıkma izni erilen çocuklara oyuncak dağıtarak moral ve mutluluklarını paylaştı.

Gülümsemeleri Görülmeye Değerdi

İlgili Makaleler

Covit-19 salgını sebebiyle tedbirler gereği evlerinde kalan çocuklar verilen dört saatlik izin ile parklarda ve sokaklarda gönüllerince eğlenen miniklerin yüzleri Kızılay gönüllülerinin dağıttığı oyuncak hediyeler ile güldü. İlçenin farklı noktalarındaki çocuklar oyuncak hediyelerini alırken yüzlerindeki gülümsemeler görülmeye değerdi. Covit-19 salgın tahdidi ile sürdürülen mücadele günlerinde her kesimden insanımıza ulaşarak zor günlerini kolaylaştırmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Kızılay Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik, “gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonla haftalardır evlerinden çıkamayan çocuklarımız ile mutluluklarını paylaşmak istedik. Minik yavrularımızın mutlulukları bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir. Onların yüzlerinde gördüğümüz o mutluluk ve gülümsemeler bizler için de moral kaynağı olmuştur. Organizasyonlarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm hayırseverlerimize, bağışçılarımıza bu vesileyle bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu