Ender Serbes Sakarya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti

#ferizlide.com: Serbes‘Ticaret Borsamız önemli bir görevi ifa ediyor’

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes Sakarya Ticaret Borsası’nı (STB) yaptığı ziyarette Başkan Adem Sarı’yı ziyaret etti. Serbes, “Borsamız, son yıllardaki tarımsal gelişmeleri yakından takip ederek ilimize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor” dedi.

ZİYARETLER SÜRÜYOR

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı görevine getirilen Ender Serbes Sakarya’daki kamu kurum ve kuruluşlar ile ekonomi çevrelerine yaptığı ziyaretleri sürdürüyor. Başkan Serbes dün Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı’yı makamında ziyaret etti. Serbes’e; Özcan Kam, Uğur Kanat, Sevinç Hudutçu ve Havva Efe isimleri de eşlik etti.

ÖNEMLİ BİR MİSYON

Borsa Başkanı Adem Sarı‘dan çalışmaları hakkında bilgi alan Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes, Ticaret Borsası’nın ilimizde çok önemli bir misyonu olduğunu belirterek, “Ekonominin nabzını en iyi tutan kurumlarımızdan olan Sakarya Ticaret Borsası, aynı zamanda tarımda üretim yapanlarla bunları halkımıza ulaştıran kesimler arasında ince çizgiyi muhafaza ediyor. Gelecek Partisi olarak STK’lar ile istişare içerisinde yol yürümek gibi bir arzumuz var. Sakarya’mıza, ülkemize faydası olacak her türlü düzenlemelerinde ancak bu birliktelik ve ahenk ile kazanılacağına inanıyoruz” diye konuştu. STB Başkanı Adem Sarı ise Başkan Ender Serbes ve ekibine teşekkür ederek siyasi hayatında başarılar diledi.   

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x