EN BÜYÜK HAİN KİMLER Mİ?

EN BÜYÜK HAİN KİMLER Mİ?
Hainin en büyüğü, en sinsi ve tehlikelisi;
İslâm kisvesine bürünerek bu necip Türk milletini arkadan hançerlemeye çalışan devlet düşmanı münafıklardır!

BİR DİĞER HAİN GRUBU İSE;
Dini ve milli birliğimizi bozarak bir kaos ortamı yaratmak isteyen sapık ilâhiyatçılar ve gizli dış servislerce beslenen tarihçi bozuntularıdır!

İslâm ile yeni ufuklara açılan Türk milleti, şimdilerde ise İslâm adına hareket ettiklerini beyan eden Müslüman kılıklılarca bölünüp parçalanmak isteniyor!

HİÇ AYIRIM YAPMADAN SÖYLÜYORUM;
Bugünün mevcut tüm siyâsi partileri ve bu siyâsi partilerin lider ve üst seviyede yönetim kadrolarının, ne Türklükle, ne de İslâm ile en küçük bir bağlarının olmadığı gibi, beyinlerinde ve gönüllerinde ne zerre kadar merhamet ve adâlet duyguları ve ne de insani ve milli şuurları mevcuttur!

O ZAMAN BUNLAR KİM?
Bunlar, Allah’ın mülkünde, Allah’ın verdiklerine şükretmeyip Allah’a karşı olan muhalefetimizin ve Tarihimize, eşsiz Türk töresine sırtımızı dönmemizin cezası olarak başımıza musallat edilen birer BELÂY- MUSİBETTİRLER!

YA RABBİ
Türk darda!
Hainler bağlarda!
Türk evlâdı dağlarda!
Türk hainlerce kuşatılmış!
Dün beslediklerince arkasından hançerlenmiş!

Türk bunaldı, Türk kahraman bekliyor, tez gönder Ya Rabbi!
Bir kahraman gönder de, Türk’e bayram ettir Ya Rabbi.

Mâide suresi âyet 54 de övüp, İslâm’a bayraktar, İnsanlığa
hizmetkâr kıldığın,
Asla zulmetmeyen, zulmedenleri affetmeyen,
Eline geçen dünya nimetlerini dağıtan,
Kimsesiz biçarelere karşı yumuşak yürekli,
Haksızlıklar karşısında ise demir yumruklu,
Asla kibirlenmeyen ve böbürlenmekten hoşlanmayan asil ve soylu Türk’ü içeriden ve dışarıdan kuşatarak devletini parçalamak isteyenleri bu topraklar için döktüğümüz şehadet kanları hürmetine zelil, sefil, gerekirse de helâk eyle Ya Rabbi.

Doğu Türkistan, Musul, Kerkük, Erbil, Telafer, Süleymaniye, Suriye, Libya, Karabağ, Çeçenistan, Batı Şeria, Gazze, Kudüs, Afganistan, Pakistan, Keşmir, Arakan, Karaşi, Mali, Myanmar, Sudan, Yemen ve Balkanlar da çile çeken Türk soydaşlarımız ve mazlum ve mağdur Müslüman din kardeşlerimiz bizden de beter durumdalar.

Şayet Müslümanım diyerek ŞERİAT ve CİHAT çığlıklarıyla ortalıkta gezinen kuru kalabalıklar gerçek birer Müslüman olup, çoğunun ipleri ABD- İSRÂİL VE İNGİLİZ’İN ellerinde olmamış olsaydı, ne bugünkü acılar çekilir, ne de Müslümanların namusları ayaklar altında kalırdı.

BİR ŞEY VAR Kİ;
Kurslarda 43 çocuğa tecâvüz edilirken,
On binlerce masum kızlarımızın bekâret ve iffetleri çalınırken,
Diğer taraftan, Peygamberimizin şefaati, Miracı, hadisler, sünnetler, mezhepler inkâr edilirken pusup susanlar, sıra Atatürk’e gelince pis pis salya dökerler.

NAMUS VE ATATÜRK!
Birileri, Irak’ta Müslüman kadınların namuslarını kirleten ABD askerleri için ellerini açıp ”Sağ sâlim memleketlerine dönüp, anne ve sevgililerine kavuşsunlar” diye dua ederken;

Bugün birilerinin PUT dediği Atatürk Libya’ya giderek Peygamber soyundan gelen Seyit Ömer Muhtar Paşa’ya gerilla savaşını öğreterek bu sayede on binlerce Müslüman kadının ırzının kirletilmesine mâni olmuştu.

Yine bugün birileri, ülkemizde 42 bin ”KİLİSE EV” açılmasına kanunen izin verip, binlerce Müslüman çocuğumuzun Hırıstiyan yapılmasını sağlarken,

PUT denilen Atatürk ise, 3 Müslüman kızı Hırıstiyan yaptı diye bir gecede Bursa ABD Maarif Kolejini kapatıyordu.

Cümlenize âile efradınızla birlikte mutlu ve bereketli bir ömür niyaz eder, çocuklarımıza hür ve bağımsız bir vatan bırakabilmek ümidiyle, sevgi ve selamlarımı sunarım.

Allah, gelecek nesillerimize esaret ve zillet yaşatmasın inşallah.

19 Ağustos
ORHAN KILIÇOĞLU

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x