Emircan’ın Galatasaray’a Transferi Heyecan Yarattı

Emircan Galatasaray’da başarılı olacaktır #ferizlide.com

Sakaryaspor Altyapısında yetişen Emircan Seçgin’in Galatasaray’a transferi Sakaryaspor camiasında heyecan yarattı. Emircan’ın Galatasaray’a transfer olmasından gurur duyduklarını söyleyen Altyapı Koordinatörü Tamer İlaçan, “İnşallah bizi mahçup etmeyecek ve Galatasaray’da çok iyi sonuçlar elde edecektir. Yeni Emircan’lar yetiştirerek Sakarya’ya ve ülke sporuna katkılar sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde genç yetenekler çalışmalarına devam ediyor. Altyapı Koordinatörü Tamer İlaçacan Galatasaray’a transfer olan Emircan Seçgin’e başarılar diledi. İlaçan yeni Emircan’lar yetiştirmek için çalışmalaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Gurur verici bir transfer

Altyapı Koordinatörü Tamer İlaçan, “Emircan, Akademi Ligi’nde u15 Türkiye Şampiyonası için Antalya’da bulunurken, futbol kulüplerimizin beğenisini kazanan bir oyuncumuzdu. O günden bugüne Trabzonspor, Bursaspor, Osmanlıspor, Galatasaray gibi takımlar ısrarla Emircan’ı istiyordu. En sonunda Galatasaray’a transferi gerçekleşti. Bizim açımızdan sevindirici ve mutlu bir olay. Emircan’ın Galatasaray da çok güzel işler başaracağına inanıyorum. Emircan gerek fiziksel yapısı, gerekse altyapılarımızda ki çalışmalarında çok başarılıydı. İnşallah bizi mahçup etmeyecek ve Galatasaray’da çok iyi sonuçlar elde edecektir. Emircan’ın bu noktaya gelmesinde Kaleci Antrenörümüz Sinan Hocaya çok teşekkür ediyorum. Emircan gibi oyuncularımızı yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yeni sporcular yetiştireceğiz

Tamer İlaçan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na da buradan çok teşekkür ediyoruz. Hamdolsun hiçbir eksiğimiz bulunmuyor. Sakaryaspor’un yeni yönetimi ve teknik heyetiyle de istişare halindeyiz. İnşallah yeni sporcularımız A takımda yer alacaklar. Emircan’ın transferi altyapıdaki sporcularımızda da heyecan yarattı. İnşallah yeni Emircan’lar yetiştirerek Sakarya’ya ve ülke sporuna katkılar sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x