Emeklilik Töreni

#ferizlide.com: Kocaeli Üniversitesi Hastanesi tarafından bugun ilk defa on bir çalışan için emeklilik töreni gerçekleştirildi.

Programı Basın Halkla İlişkiler yardımcı Koordinatörü Mustafa Gökhan İncekol ‘un sunumuyla gerçekleşti . Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı açılış konuşması ile devam eden program emekli olacak personellere plaket ve teşekkür belgesi taktimi ile devam etti.

Hastane işletme müdürü Alparslan Okçu’ nun ilk kez düzenlediği programda Nuri Arık, Neriman Parlayan,Nafiye Duvarcı,Yüksel Güleni,Alptekin Akarsu,Emet Duman,Nihat Yazıcı,Nesrin Kumral,Vildan Çalışkan,Hatice Gündüz,Yaşar Kurt plaket ve teşekkür belgelerini aldılar.

Plaketleri Hastane Başhekim yardımcısı Prof. Dr. Görkem Aksu ,başhekim yardımcısı Oktay Yirmibeşoğlu,Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Baş müdürü Burhan Eres, Hastane müdürü programı hazırlayan Alparslan Okçu,hastane müdür yardımcısı Emel Karagülle,ev idaresi sorumluları Burcu Karakuzu ve Songül Kurt tarafından takdim edildi

Program halk müziği dinletisiyle coşkulu bir şekilde devam etti.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk görevine veda eden çalışanlara Her ayrılık içinde hüznü barındırır,bizler personel arkadaşlarımızın emekliliğinden dolayı buruk hisler yaşasak da ,ailelerine ve kendilerine ayıracakları gelecek zamanın mutluluk vermesini canı gönülden diliyoruz.

Diyerek programı bitirdi.

Biten programın ardından Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Prof Dr.Nuh Zafer Cantürk emekli olan arkadaşlara odasında çay ikram ederek teşekkürlerini sunup Kocaeli Üniversitesi Hastanesinin onlara hep kapılarının açık olduğunu belirtti bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.kendileriyle hatıra fotoğrafı çekilip vedalaştı.

#ferizlide.com:

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Olun  
Bildir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı