SEDAŞ’tan Ağaçlandırma Projesi

#ferizlide.com

EDAŞ’tan Yeşil Ve Temiz Bir Çevre İçin Ağaçlandırma Projesi

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) çalışanları ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş. 5. Bölge Müdürlüğü (TEİAŞ) çalışanları ağaçlandırma gönüllüleri  oluşturarak, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ağaçlandırma etkinliğinde bir araya geldiler.

“YEŞİL VE TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN”

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “SEDAŞ’ın yeşil ve temiz bir çevre için doğaya katkı sağlamak üzere  Ağaçlandırma Gönüllüleri ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine destek veren, emeği geçen herkese daha yeşil ve temiz bir dünya için sağladıkları katkıya teşekkür ediyorum. Bu çalışmaların sürekli olmasını sağlamalıyız. Hayırlı olsun” dedi.

SEDAŞ ÖNERİ SİSTEMİ PROJE ÜRETİYOR

SEDAŞ Regülasyon Uzman Yardımcısı Elif Bay tarafından SEDAŞ öneri sistemi (QDMS) üzerinden yapılan öneri ile oluşturulan ağaçlandırma gönüllüleriyle gerçekleşen sosyal sorumluluk projesine, SEDAŞ ve TEİAŞ personelleri hep birlikte katıldılar. TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü ve SEDAŞ’ın ortak kullandığı merkez kampüs içinde belirlenen ve ağaçlandırma alanlarında  gerçekleştirilen sosyal sorumluluk etkinliğine, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ve TEİAŞ 5. Bölge Müdürü İlhami Civelek’in yanı sıra SEDAŞ ve TEİAŞ’ın departman yöneticileri ve çok sayıda çalışan katıldı.

SEDAŞ VE TEİAŞ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

İlk fidanı Bekir Sami Güven ve İlhami Civelek birlikte diktiler. Ağaç dikme çalışmasına katılanlar, “Bu fidanlar yaşadıkları sürece bu atmosfere oksijen sağlayacaklar. Dünyayı  gelecek kuşaklara temiz ve sağlıklı bir şekilde emanet etmek üzere bir nebze de olsa buna katkı sağladığımız için çok mutluyuz. Gelecek yıllarda bu fidanların büyüdüğünü ve ağaç olduğunu görmekte ayrı bir mutluluk olacak” dediler.

Etkinlik sonunda, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ve TEİAŞ 5. Bölge Müdürü İlhami Civelek, sosyal sorumluk projesine emeği geçenlere ve ağaçlandırmaya katılan gönüllülere teşekkür belgesi takdim ettiler.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x