Ecevit Keleş, ‘çocuklara tecavüz edenlere af getiriyor’ dedi

#ferizlide.com: CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş İktidarın Çıkarttığı Af kanununa adeta ateş püskürdü.

Yasalaşan son AF KANUNU tüm halkımız gibi bizleri de derinden yaralamıştır.

Hangi mantıkla yapıldığı belli olmayan BU kanunla amaçlanan nedir? Onu da anlamak mümkün değil.

Çocuklara Tecevüz Edebilirsiniz Ama AKP’ye MHP’ye Laf Söyleyemezsiniz.

Bu yasaya göre ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİ serbest bırakılırken gazeteciler, düşünceleri yüzünden cezaevinde olanlar ceza çekmeye devam edecekler. Bu yasa bizim gözümüzde ENSARI AKLAMA yasasıdır. Ensar dostu AKP’nin, milliyetçilik iddiasındaki MHP’nin gönlü, anlaşılan ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİ nin cezaevinde yatmasına razı olmamış el ele verip kanun çıkarma peşindeler.

Yandaş kanallarında, medyalarında BİZBİZE YETERİZ kampanyasına destek olarak kumbaradaki PARALARINI ALDIKLARI ÇOCUKLARI yayınlayanlar şimdi o çocuklara tecavüz edenlere af getiriyor. Kim kime yetiyor kim kiminle birlikte herşey herkesin gözleri önünde yaşanıyor.

Bu yasa ile AKP ve küçük ortağı MHP; ÇOCUKLARA TECAVÜZ EDEBİLİRSİNİZ bunu affedebiliriz ama bizim istediklerimiz dışında veyahut bize karşı söz söyleyemezsiniz demektir. Biri sözüm ona muhafazakar diğeri sözüm ona milliyetçi iki partinin ÇOCUK TECEVÜZCÜLERİNE AF ta birleşmeleri savunduklarını iddia ettikleri değerlerden ne kadar uzak olduklarının en somut göstergesidir.

Varılığını çocuklara bayram olarak hediye eden bir devlet anlayışından, hem de bugünün arifesinde, ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİ’nin sırtını sıvazlayan noktaya savrulan devletimiz tarihinin en karanlık günlerini yaşamaktadır.

EY SAKARYA HALKI TECAVÜZ EDİLEN SENİN ÇOCUĞUN DA OLABİLİR / OLABİLİRDİ. İŞTE O TECAVÜZCÜYÜ AKP VE MHP AFFEDİYOR BUNA SESİNİ ÇIKAR !

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu