Dr. Kolip, hızlı başladı

#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cihan Kolip, Sakarya Valiliği ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Vali Nayir’i ziyaret

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cihan Kolip ve İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret ettiler. Adaylığı açıklandıktan sonra ilk ziyaretlerini gerçekleştiren Dr. Kolip, adaylığı ile ilgili Vali Nayir’e bilgiler verdi. Vali Nayir, 31 Mart seçimlerinin güvenli bir ortamda yapılması için Sakarya Valiliği olarak tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi ziyareti

Dr. Kolip ve Kılıçaslan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na da nezaket ziyaretinde bulundular. Dr. Kolip ve Kılıçaslan, Başkan Toçoğlu’na “Milletimizin size verdiği bu emaneti 31 Mart’ta teslim edeceksiniz. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren de bu emaneti biz devralacağız. Siz Sakarya’nın en tecrübeli Belediye Başkanlarından birisiniz. Seçilmemiz durumunda bu tecrübelerinizden faydalanmak bizleri mutlu edecektir” diye konuştular. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ise “Her şeyin hayırlısı. Bu işler zor işlerdir. Allah Yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x