Dokumacı, Herkes haddini bilecek

#ferizlide.com: İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İYİ Parti Adapazarı Belediye Meclis Üyeleri, Adapazarı Belediyesinin hazırlattığı dergi de İYİ Parti meclis üyelerinin altına İp yazılması konusuna ilişkin deklarasyon yayınladı.

Partimizin kuruluşundan beri partimizin isminin İYİ parti olduğunu söylememize ve ısrarla tüzüğümüz de herhangi bir kısaltma olmadığını belirtmemize rağmen, bazı çevrelerce, akıllarınca alay etmek amacı ile ‘İP’ kısaltılması kullanmaktadır. Bu çevrelerin kullanmış olduğu kısaltma, İYİ partiye her geçen gün artan teveccühte ve ülkenin İYİ olması yolundaki iktidar yürüyüşümüze en ufak bir etkisi olmadığını bilmekteyiz.

 

Ancak mecliste grubu olan, milyonlarca kişinin gönül verdiği ve ülkeyi yönetmeye talip partimizin kurumsal kimliğini de kimseye meze etmeyiz. Biz nasıl her partiye, her kuruma saygılı isek aynı saygı ve tutumu herkesten bekliyoruz. Herkes haddini bilecek ve her kim olursa olsun aynı şekilde söylemlerine devam ederse, tepkimizi misli ile vereceğimizi buradan ilan ediyoruz.

 

Bu vesile ile Adapazarı Belediyesinin bastırmış olduğu kitapçıklar da, Belediye meclisi üyelerimizin unvanında kullanmış olduğu İP ibaresine ilişkin, Belediye Başkanı olarak Mutlu Işıksu’dan camiamız adına bir özür bekliyoruz. Belediye’de bu duruma sebep olan kişi veya kişilerin eylemi şayet hata ise liyakatsizlikten, kasıt ise hadsizlikten cezalandırılmalarını talep ediyoruz.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x