DEVA İlçe Başkanlığına Kotaman Resmen Atandı

DEVA Partisi Ferizli İlçe Başkanlığına Yakup Kotaman Resmen Atandı.

Demokrasi ve Atılım Partisi, “DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından 5 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 13:30’da Serdivan Tunatan Tesislerinde parti genel merkezi tarafından atamaları onaylanan İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile İlçe Başkanlarının Sakarya kamuoyuna tanıtımı gerçekleştirildi.

Toplantıda ayrıca DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan tarafından atamaları genel merkezce onaylanan İlçe Başkanlarının yetki belgeleri de verildi.

İŞTE 5 İLÇENİN KURUCU BAŞKANI 

İl yönetim kurulunun tanıtıldığı toplantıda, 5 ilçenin kurucu başkanları da tanıtıldı.  Ferizli İlçe Başkanı Yakup Kotaman, Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş, Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, Söğütlü İlçe Başkanı Mithat Aytaç, Arifiye İlçe Başkanı Zeki Özgür oldu.  Kurucu ilçe başkanlarına İl Başkanı Mehmet Erdoğan tarafından yetki belgeleri verildi. 

Eylül ayında 1. Olağan İl Kongresine götürecek olan il yönetiminin tanıtım toplantısında ilk olarak İl Başkanı Mehmet Erdoğan konuştu. 

Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde: “Teşkilatlanma çalışmalarına hız veren genel merkezimiz 2 Temmuz’da şahsımı ve kurucu heyetimizi görevlendirdi. Kurucu heyetimizde Ercan Başnuh, Burak Vatansever, Ahmet Bayrak, Murat Durak beyefendi görevlendirildi. Bu arkadaşlarımızla yaklaşık 1 aydan beri, çok yoğun bir çalışma içine girdik. Bildiğiniz gibi görevi aldıktan hemen sonra Sakarya kamuoyunda kanaat önderi diyebileceğimiz şahsiyetlerle, siyasi tecrübesi olan değerli büyüklerimizle, sivil toplum örgütlerinin değerli temsilcileriyle görüşmelerizi yaptık. Daha sonra, bu mekanda yüzlerce kişiyle bire bir görüşme yaparak niyahetinde yönetimimizi oluşturduk. 6 ilçemizde de bugün itibariyle teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık.”

Erdoğan’ın ardından il yönetim kurulunu oluşturan 40 kişi tek tek kürsüye gelerek kendilerini tanıtırken, DEVA Partisi tercihlerini ve hedeflerini anlattı. 

İŞTE YÖNETİM KADROSU

Ercan Başnuh, Burcu Künteci, Özkul Burak, Ad Ali Berke, Murat Durak, Orhan Sinan Dural, Ömer Faruk Zengin, Burak Vatansever, Ahmet Bayrak Serap Barın Cüneyt Demir Mustafa Cihan Çakır Meryem Kılıçarslan İlhan Adıyaman Cüneyt Hızal Ömer Aktaş Burhan Girdap İlhan Sarı Güvenç Cengiz Emre Salihoğlu Rasim Biryan Süha Dinç Gamzegül Topçu Savaş Giyer Egemen Çiftçi Volkan Terzioğlu Erdinç Öztürk Aslı Kaymakçı Oğuzhan Kılıç Alparslan Gürses Engin Yavaş Gökhan Bölükbaşı Hande Paşo Taşkın Nurullah Horozoğlu Elif Zor Alkan Kaya Aziz Yılmaz Melike Seçgin Ahmet Kurt Selçuk Taşdemir Mehmet Erdoğan.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Veysel Durmaz
Veysel Durmaz
1 ay önce

Tebrikler hayırlara vesile olsun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x
Kapalı
Kapalı