Denize Giren Ferizli-li 3 kardeşten biri boğuldu

#ferizlide.com: Kaynağından aldığımız yeni bilgiler doğrultusunda olayı yeniden yayımlıyoruz.

Ferizli’den Karasu İlçesinde serinlemek için denize giren 2 kardeş bir amca çocuğu Karadeniz’de bir metreyi bulan dalgalara  yenildiler. Denizde çırpınan gençlerden  2 kardeş cankurtaranlar tarafından kurtarılırken amcaoğlu kayboldu.

Hastaneye kaldırılan iki kardeşten birinin sağlık durumu ağır.

 Alınan bilgilere göre Ferizli ilçesi’nde yaşayan  akraba olan Şahin, Özgür ve Özcan S. denize girmek için bugün Karasu İlçesine gittiler. Sahilde denize giren üç kuzen bir süre sonra boğulma tehlikesi geçirdi. Bölgede bulunan cankurtaranlar tarafından müdahale edilen  23 yaşındaki Şahin ile 25 yaşındaki Özcan S. denizden çıkartılırken, 19 yaşındaki amcaoğlu Özgür S. Karadeniz’in sularında kayboldu

 112 ekibi tarafından müdahale edilen Özcan S.’in sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi.

 Adapazarı’na  getirilen iki kardeşin tedavisi Sakarya eğitim ve Araştırma Hastanesinde sürüyor.

Ancak, Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Ş. S., Gebze’de bulunan bir hastaneye sevk edildi. Suda kaybolan amcasının oğlu Özgür S.’yi arama çalışmaları ise sürüyor. 
Edinilen bilgiye göre, Ş.S. ve Ö.S. kardeşler, amcalarının oğlu olduğu öğrenilen Özgür S. ile birlikte Karasu sahiline geldi. Serinlemek için suya giren Ş.S., Ö.S. ve Özgür S. dalgalara kapılarak suda boğulma tehlikesi geçirdi. Ş.S. ve Ö.S. kardeşler cankurtaranlar yardımıyla denizden çıkartıldı. Dalgaların arasında yaklaşık 30 dakika kalan ağabey Ş.S., Karasu Devlet Hastanesi’nden Yenikent Devlet Hastanesi’ne nakledildi. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Ş.S. daha sonra Gebze Anadolu Sağlık Merkezi’ne sevk edildi. 
Suda kaybolan Özgür S.’yi arama çalışmaları ise sürüyor. 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x