Davut Güloğlu Söğütlü’ye taziye için geldi

#ferizlide.com

Karadenizli Sanatçı Davut Güloğlu’ndan Söğütlü de Başsağlığı Ziyareti

Karadenizli Ünlü Sanatçısı Davut Güloğlu Söğütlü 3.OSB Girişinde Bulunan Yiysa İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Altun’un geçtiğimiz günlerde vefat etmesi üzerine  Başsağlığı için Söğütlü’deki  İnşaat Firmasına gelerek oğlu Mehmet Altun ve Damadı Murat  Durmuşu ziyaret ederek Başsağlığında Bulundu.

Davut Güloğlu Yiysa İnşaat Firmasında Mehmet Altun ve Damadı Murat Durmuşu ve ailesi ziyaret ettikten sonra Yaptığı açıklamada “Rahmetli Büyüğümüz Abimiz İnşaat sektörde sevilen sayılan her zamanda örnek alınan Yunus Altun Abimizi kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Allah rahmet eylesin ailesine ve sevenlerine sabırlar versin. Rahmetli Yunus Abimizin Oğlu Mehmet Abi ve Damadı Murat Durmuş kardeşimizi de    Babalarının bıraktığı  Marka ismi daha yükseklere çıkaracaklarına  inanıyorum ve bizlerde  her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yiysa İnşaat Firmasını adına Mehmet Altun “Sayın Davut Güloğlu’nun arkadaşları ile birlikte başsağlığı ziyaretine gelmesi bizlere büyük moral kaynağı olmuştur. Kendilerine çok teşekkür editörüz. Rahmetli Babamızla ilgili sözlerini de her zaman dikkate alacağız ve takip edeceğiz diye belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu