“Daha güçlü yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz”

ferizlide.com

24 Haziran Seçim Değerlendirme Toplantısında konuşan Başkan Toçoğlu, “İnşallah hep birlikte uyumumuzu sürdürerek, Sakarya’ya, hemşehrilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” derken; SKM Başkanı Yavuz, “Milletimize verdiği destek için minnettarız.

Daha iyi ve daha fazla bir teveccüh için kolları sıvadık. Bundan böyle daima yoğun çalışacağız. Milletimizle kol kola gönül gönüle verip inşallah daha güçlü yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz” dedi. Kılıç ise yeni dönemde başarının yükseleceğini söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24 Haziran Seçim Değerlendirme Toplantısına katıldı. Sen Otel’de gerçekleştirilen buluşmada AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti SKM Başkanı Ali ihsan Yavuz, MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, ilçe belediye başkanları ile ilçe başkanları yer aldı.

Başarımızı sürdüreceğiz

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “24 Haziran seçiminin kritiğini yapmak için toplandık. İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda eksiklerimizi tespit etmek ve üzerine konuşmak için bir araya geldik. İl Yönetimi olarak bundan sonraki yol haritasıyla ilgili birtakım kararlar almıştık. Aldığımız bu kararları ilçe belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımızla paylaştık. İnşallah 24 Haziran’da elde ettiğimiz başarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” diye belirtti.

Birlik ve beraberliğimiz artacak

Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Hamdolsun birlik ve beraberliğimizle şehrimize hizmet sunuyoruz. Hemşehrilerimiz 24 Haziran seçimlerinde de Sayın Cumhurbaşkanımıza yüzde 70,5’lik bir destek gösterdi. İnşallah hep birlikte uyumumuzu sürdürerek, Sakarya’ya, hemşehrilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kol kola gönül gönüle

AK Parti SKM Başkanı Ali ihsan Yavuz, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde %70.55 gibi rekor bir oy aldık. Milletvekilliği seçiminde de %58.18 gibi iyi bir netice yakaladık. Ancak kesinlikle daha iyisi olabilirdi. Bunun için seçim sonuçlarını her açıdan değerlendirmeye tabi tutuyoruz, analiz ediyoruz, irdeliyoruz ve dersler çıkarıyoruz. Milletimize verdiği destek için minnettarız. Gerçekten az bir destek değil. Tek tek milletimizin her ferdine teşekkür ediyoruz. Daha iyi ve daha fazla bir teveccüh için kolları sıvadık. Bundan böyle daima yoğun çalışacağız. Halkımızın beklentilerini karşılamak için tüm gücümüzü seferber edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz. Kollektif bir ruhla sorunlara çözüm arayıp Sakarya’nın daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz uğraş vereceğiz. Milletimizin beklentilerini daha iyi karşılamak için daha fazla çalışacağız. Milletimizle kol kola gönül gönüle verip inşallah daha güçlü yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x