Cumhuriyet’e her koşulda sahip çıkacaktır

#ferizlide.com: TÜMSİAD “Milletimiz Cumhuriyet’e her koşulda sahip çıkacaktır”

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Genel Sekreteri Ferhat Ateş , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; Türkiye Cumhuriyeti’nin 96. yıl dönümünü, milletçe gururla ve kıvançla kutlamakta olduğumuzu belirten Ferhat Ateş, “Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Yüce Türk milletinin, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışacağını kaydetti. Milletimiz, bu cennet yurdu kanıyla bizlere kazandıran mübarek şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi hiç unutmayacaktır. Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. “ diye konuşan Ateş, mesajını şöyle sürdürdü:
“Cumhuriyetimizin 96’nci yılını kutlarken, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok önem vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yâd ediyor Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimle kutluyorum. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu