Cumhur Hoca Vanlı Sporcuya Umut Oldu

#ferizlide.com: Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesin de yine başarıya imza attı. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinin Ortopedi ve travmotoloji Anabilim dalı başkanı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli ye başvuran hasta sağlığına kavuştu.

 Daha önce  Van Erciş Belediye Spor da oynayan daha sonra Balıkesir Yakup  spora transfer olan  ayrıca mili takıma seçilip sakatlığı nedeni ile oynayamayan futbol oyuncusu Erol Çalışkan  dört yıl gibi  uzun süre önce  kıkırdak yaralanması geçirmiş bir çok sağlık kuruluşunda tedavi edilmeye çalışılmış ama hasta eski konforunu bir türlü yakalayamamış  daha sonra Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim dalı başkanı  Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli’nin hastası olarak Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesini tercih eden hasta 08/05/2019 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde başarılı bir ameliyat  geçiren hasta yaklaşık 3 ay sonra spora başlayabileceği planlanıyor buda hasta için umut oldu.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim Dalı Başkanı  Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli  hastanın ameliyatı  hakkında bilgi aldığımızda hastanın 2 ay sonra spor aktivitelerini yapabileceğini söylemesi, futbolcu Erol Çalışkan’nı mutlu etti.

Erol Çalışkanın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Haber Özge

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x