Cimbat AKP’den Aday Adayı Oldu

#ferizlide.com

Aday adaylığı konusunda uzun süredir vatandaşlarla, partinin seçilmişleri ve partililerle istişare yapan Ertan Cimbat son olarak gazetemize gelerek bizleri de ziyaret etti.

Gerek aday adaylığı ve gerek diğer siyasi gelişmelerin değerlendirmesini yaptık.

Cimbat bu sohbetin ardından aday adayı olacağını açıkladı.

Kendisi bu çalışmalara başladığında adaylık için çok istekli olmadığını, ancak görüşme yaptığı hemen herkesin kendisine mutlaka ‘aday adayı ol telkini aldığını’ ifade etti.

Cimbat, özellikle Ankara görüşmelerinin kendisi için sürpriz olduğunu da söyledi.

Aday adayı Ertan Cimbat şöyle devam etti, “yıllardır siyasetin içinde belli bir çizgide siyaset yapıyoruz, Ferizli’nin ve Ferizli’de yaşayan insanların sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu durumda Ferizli maalesef gelecek yıllarda zararı olacak şekilde dönüşüyor! Seçilen insanların yanlışlarının bireysel olmayacağı kendileri o koltuktan ayrılsa da toplumda örnek teşkil edecek algılar ve davranışlar olarak uzun yıllar bu kötü gidişin devam edeceği görülüyor.”

‘Cimbat Aday adayı olmazsam vebal olur.’

Ferizli’de bir toparlanma, kucaklaşma ve kaynaşma ihtiyaç olduğu bunu da bir iletişim mezunu ve deneyimli bir siyasetçi olarak kendisinin gerçekleştire bileceğini söyledi.

Ertan Cimbat “Ferizli’de çok önemli yapılması gereken işler olduğunu, bu işlerin Ferizli sevdalısı ve bu işleri kendine dert edinen insanların yapa bileceğini belirtti. Ferizli’yi geleceğe hazırlamak için birçok kangrenleşmiş sorun olduğunu” söyledi.

Cimbat, “bu yüzden Ferizli’ye pansumancı bir başkan değil, ameliyatçı, tecrübeli ve siyasi alanda yetişmiş bir başkan gerekiyor. Tabanda, halkta ve görüştüğüm parti yetkililerimiz benim aday adayı olmam konusunda görüş bildirdiler.

Bu meyanda bende kararımı verdim bugün Cuma namazından sonra adaylık müracaatımı Ak parti Ferizli ilçe teşkilatına yapacağım” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Saadet Yıldırım
Saadet Yıldırım
2 yıl önce

Allah aşkına bu kadar kalitesiz birini hakediyor mu ferizli? Cimbat muhtar bile olamaz hiçbir mahallede. 200oy bile alamaz zaten.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x