CHP Sakarya İl Yönetim Kurulu Onlıne Toplandı

#ferizlide.com: Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Yönetim Kurulu, olağan toplantısını, İl Başkanı Ecevit Keleş başkanlığında, internet üzerinden gerçekleştirdi.

KORONAVİRÜS İLE MÜCADELEYE DEVAN EDECEĞİZ.

Toplantı sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Keleş:

“Toplantımızı günün şartlarına uygun şekilde gerçekleştirdik. Tek bir gündem maddemiz vardı, Koronavirüs.

Ülkemizde ilk vaka görüldüğü günden itibaren, halkımızı bilgilendirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gerek basında, gerek sosyal medyada, halkımıza ulaşabileceğimizi düşündüğümüz tüm platformlarda, uzmanlarımız aracılığıyla halkımızı bilgilendirdik, bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Bununla birlikte sahada, fedakar bir ekiple, gece gündüz çalışıyoruz. Sağlık personellerimizi yalnız bırakmıyoruz. Yaşlılarımızı, kronik hastalıkları olan vatandaşlarımızı, kapatılan iş yerleri nedeniyle mağdur olan vatandaşlarımızı bir an bile yalnız bırakmadık, bırakmayacağız da.” Şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

GÜZEL GÜNLER YAKIN

Bu süreçte birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Keleş:

“Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Cumhuriyet Halk Partisi olarak var gücümüzle çalışmaya, ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya devam edeceğiz. Kurallara uyacağız. Uzmanların uyarılarını harfiyen yerine getireceğiz ve bu günleri sabırla, hassasiyetle atlatacağız. Güzel günler yakındır, birlikte başaracağız.” Dedi.

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu