Camilerde Ramazan Temizliği

#ferizlide.com

Sağlıklı ve yaşanılabilir bir ilçe için temizlik çalışmalarına özen gösteren Ferizli Belediyesi temizlik ekibi, ramazan ayı öncesi ilçe merkezi ve tüm mahallerde ki camilerde temizlik çalışmaları yapıyor.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun direktifleriyle devam eden cami temizlik çalışmaları vatandaşlardan da takdir görüyor. Halk ile belediye arasında güzel bir gönül köprüsü inşa edildiğini söyleyen vatandaşlar, “belediyemiz camilerimizi temizliyor, her köşesini pırıl pırıl yapıyorlar. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundular.

Peygamber Efendimiz (SAV)’in “Temizlik İmandandır” hadis-i şerifine binaen ibadethanelerin temizliğine özel önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu “dinimiz temizliğe büyük önem vermiştir. Amacımız zaten temiz olan camilerimizi Ramazan öncesi daha temiz hale getirerek, vatandaşımızın daha rahat ve hijyenik bir ortamda ibadet yapmalarını sağlamak. İnşallah bu hizmetimiz rutin olarak devam edecek ve tüm camilerimizi ramazana hazır hale getireceğiz. Mübarek Ramazan Ayı’nın Ferizlili hemşerilerimize ve aziz milletimize sağlık ve mutluluk getirmesini diliyoruz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x