Çalışmalar Ferizli’yi Şantiyeye Çevirdi

#ferizlide.com: Ferizli’de altyapı çalışmaları eş zamanlı olarak devam ediyor. SASKİ, SEDAŞ, AĞDAŞ ve Türk Telekom altyapı çalışmalarını aynı anda sürdürüyor. Ardından caddenin üst yapısı yenilenecek.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, yenileme öncesi caddenin, tüm altyapı eksikliklerinin giderilmesi için çalışmaların dört koldan devam ettiğini söyledi.

“Kurumlara bilgi verildi”

İlgili Makaleler

Ferizli’nin büyük sorunu merkez ana cadde problemi çözülüyor. Modern bir şekilde yenilecek merkez caddenin altyapı çalışmalarına hız verildi. Başkan Gündoğdu, üstyapı öncesi, altyapının eksiksiz tamamlanması için SASKİ, AĞDAŞ, SEDAŞ ve Türk Telekom kurumlarıyla yaptığı girişimler sonucu, ilgili kurumlar kendileri ile ilgili altyapı çalışmalarını Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde başlattı. Yoğun şekilde devam eden çalışmalarla ilçe merkezi adeta şantiye sahasına döndü.

“Cadde estetik bir yüze kavuşacak”

Çalışmaları yakından takip eden Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, altyapı çalışmalarının devamında caddenin, Ferizli’ye yakışır şekilde yol, kaldırım, aydınlatma gibi çalışmalarla estetik bir yüze kavuşacağını ifade ederek şunları kaydetti:

“Seçim döneminde öncelik verdiğim konulardan biride, ana caddenin yenilenmesiydi. Bu problemin çözülmesi vatandaşlarımızın da ortak talebiydi. Konuyu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce ile görüştük. Destek verdi ve hemen proje çalışmalarına başladık. SASKİ tarafından altyapı çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor. Türk Telekom tarafından fiber altyapısını, SEDAŞ, AGDAŞ kurumları da kendileri ile ilgili eksiklerini tamamlıyor. Halkımıza birçok farklı noktada farklı hizmetleri en iyi şekilde sunmak için gayret ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi, amacımız, sağlam altyapısıyla, hızlı internetiyle ve devamında sağlam ve estetik bir üst yapısı ile yaşanılabilir bir Ferizli inşa etmek. Çalışmalarımız esnasında çevremize bir takım rahatsızlıklar vermiş olabiliriz. Bu konuda vatandaşlarımıza sonuna kadar hak veriyoruz ve anlayışlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Desteklerinden dolayı Sakarya’mızın ağabeyi Ekrem Başkanımız başta olmak üzere altyapı çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren kurumlarımıza Ferizli’miz adına şükranlarımızı sunuyorum. İlçemize hayırlı olsun.”

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu