Ferizli Ülkü Ocakları Çakıroğlu Turnuvası düzenledi

#ferizlide.com

Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu Adına Ferizli’de Düzenlenen Futbol Turnuvasına Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu’da katıldı.

Yapılan turnuvayla ilgili açıklama şöyle:

“Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanlığı olarak bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Şehit Fırat Çakıroğlu Futbol turnuvasının İlk müsabakası Ülkü Ocakları Ferizli İlçe Başkanlığımız ile Ülkü Ocakları Karasu İlçe Başkanlığımız arasında, ikinci müsabaka Ülkü Ocakları Ferizli İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Sapanca İlçe Başkanlığı arasında Ferizli Botanik Park Halı Saha da olmuştur.

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Sayın Soyhan Sofuoğlunun başlama vuruşunu yaptığı müsabakalarda kazanan Ülkü Ocakları olmuştur.

  1. Bölge Başkanlığı grubunda ki final maçları pazartesi akşam 21.00 da Ferizli kapalı halı saha’da Ferizli Ülkü Ocakları ve Sapanca Ülkü Ocakları arasında oynanacak.

Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Futbol Turnuvasına, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanları, MHP ilçe Başkanı Veysel Dikbaş, Meclis Üyeleri ve adayları, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Sayın İsmail Gündoğdu ve partililer, Ferizli Eski Ocak Başkanları ve çok sayıda misafir katılım sağladı.

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, turnuvaya katılan takımlara başarılar dilediler.”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x