Büyükşehir’den Ferizli-Söğütlü’ye otobüs seferi

#ferizlide.com: Büyükşehir Belediyesi Ferizli ve Söğütlü ilçelerine yolcu taşımak üzere belediye otobüsü hattı düzenledi.

Bundan böyle bu otobüsler haftanın 7 günü iki ilçeden karşılıklı sefer yapacak.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı UKOME kararı ile birlikte ilk kez şehir merkezi dışına yolcu taşımak üzere Söğütlü ve Ferizli ilçeleri için 30 Nolu hattı devreye aldı.

Hatta genelde iki saatte bir olmak üzere otobüs sefer yapacak. Karaağaçdibi’ndeki İhsaniye Garajı’ndan kalkacak belediye otobüsü Kuzey Terminal sonrası eski Karasu yolu üzerinden Göktepe, Akarca, Küçük Söğütlü, Söğütlü ve Ferizli’ye gidecek. Dönüşü de aynı şekilde aynı güzergâh üzerinden olacak.

İŞTE SEFER SAATLERİ

#ferizlide.com: mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
5 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Ali Genç
Ali Genç
1 yıl önce

Birde yeni hastaneye ve ceza evine kadar çıksa otobüs insanlara yaşlılarımıza faydalı olacak iki kez Adapazarı na gittim onunla iki seferinde de üç kişi ile Adapazarı na gitti günah insanlık namına bu devletin mal varlığını sokaga atmayalım günah bu devlet kolay gelmedi bu günlere yönetenler iyi düşünsün

Sinanoglu
Sinanoglu
1 yıl önce

Sakarya Büyükşehir Belediyesi en sonunda bunu da yaptı zaten zor günler geçiren taşıma sektörü Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış oldu bu araba koyma iş ile alakalı burada çalışan esnaf arkadaşları zor duruma sokmuştur belediyenin Bu kötü günlerde esnafın yanında olacağına esnafa da bir darbede Böylelikle vurmuş oldu Teşekkürler Sakarya Büyükşehir Belediyesi

Öğretmen
Öğretmen
1 yıl önce

Yetmez ama.Bir başlangıç ileride daha iyi olur inşaallah.İleride inşaallah seferler sıklaştığı zaman daha iyi olur..

Fatma Akkavuk
Fatma Akkavuk
1 yıl önce

Alibeyköy çiftlik köyünde girmezmiii nekadar iyi olur girse

Vatandas
Vatandas
1 yıl önce

Korona ise yaradı yıllardır istedigimiz oldu. büyükşehir hat koydu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
5
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x