Büyükşehir’den Ferizli-Söğütlü’ye otobüs seferi

#ferizlide.com: Büyükşehir Belediyesi Ferizli ve Söğütlü ilçelerine yolcu taşımak üzere belediye otobüsü hattı düzenledi.

Bundan böyle bu otobüsler haftanın 7 günü iki ilçeden karşılıklı sefer yapacak.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı UKOME kararı ile birlikte ilk kez şehir merkezi dışına yolcu taşımak üzere Söğütlü ve Ferizli ilçeleri için 30 Nolu hattı devreye aldı.

Hatta genelde iki saatte bir olmak üzere otobüs sefer yapacak. Karaağaçdibi’ndeki İhsaniye Garajı’ndan kalkacak belediye otobüsü Kuzey Terminal sonrası eski Karasu yolu üzerinden Göktepe, Akarca, Küçük Söğütlü, Söğütlü ve Ferizli’ye gidecek. Dönüşü de aynı şekilde aynı güzergâh üzerinden olacak.

İŞTE SEFER SAATLERİ

#ferizlide.com: mustafa üstübi

5 Yorum

  1. Yuksek okula kadar gitse cok daha verimli ve tercih edilen bir ulasim araci olur. Onlarca öğrenci ferizli yolunda eziyet çekiyoruz üniversite varsa ulaşımında rahat olmali.

  2. Birde yeni hastaneye ve ceza evine kadar çıksa otobüs insanlara yaşlılarımıza faydalı olacak iki kez Adapazarı na gittim onunla iki seferinde de üç kişi ile Adapazarı na gitti günah insanlık namına bu devletin mal varlığını sokaga atmayalım günah bu devlet kolay gelmedi bu günlere yönetenler iyi düşünsün

  3. Sakarya Büyükşehir Belediyesi en sonunda bunu da yaptı zaten zor günler geçiren taşıma sektörü Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış oldu bu araba koyma iş ile alakalı burada çalışan esnaf arkadaşları zor duruma sokmuştur belediyenin Bu kötü günlerde esnafın yanında olacağına esnafa da bir darbede Böylelikle vurmuş oldu Teşekkürler Sakarya Büyükşehir Belediyesi

  4. Yetmez ama.Bir başlangıç ileride daha iyi olur inşaallah.İleride inşaallah seferler sıklaştığı zaman daha iyi olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu