Bülbül: Yepyeni bir dönem başlatacağız

#ferizlide.com

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “Biz bu memleketi namerde, haçlı zihniyetinin temsilcilerine, Yahudi misyonerlerin, Siyonistlerin emellerine peşkeş çekmeyeceğiz” dedi

Ferizli’ye bağlı Bakırlı Mahallesi’nde Cumhur İttifakı Açık Hava Toplantısında konuşan Bülbül, “Bu akşam burada şahit olduğumuz heyecan, birlik ve beraberlik, İnşallah 31 Mart’ta bu iş Ferizli’de bitmiştir dedirtecek. Görevimiz sadece İsmail Başkanımız ve pırıl pırıl meclis üyesi arkadaşlarımızı en fazla oyu alan parti olarak seçmekle bitmiyor. İşimiz, Cumhur İttifakını Ferizli’de, Sakarya’da ve Türkiye’de en yüksek oy oranına taşımaya kadar devam etmeli. Buradan verilecek olan destek ve buradan çıkacak olan ses, Ferizli’den, buradan ta Yeni Zelanda’ya kadar ulaşmalı” ifadesini kullandı.

BİRİLERİNİN HESAPLARI HİÇ BİTMEDİ

Bülbül, Yeni Zelanda’daki saldırıların Müslümanlara ve Türkiye’ye mesaj içerdiğinin altını çizerek, “Bizler milletçe hiçbir zaman insan evladını bir birinden ayırmadık. Öyle gönlü geniş milletiz ki, hiç kimseye zulmetmedik. Hiçbir insan topluluğunu yok etmeye çalışmadık. Böyle güzel ve şanlı maziyi bize bahşeden ecdadımıza rahmet olsun. Biz böyle yaptık ama bu milletle Türk-İslam toplumuyla birilerinin işi hiç bitmedi. Bu millete düşman olanlar, bu milletin bu memleketin yok olması ve parçalanması için elinden gelen bütün gayreti şu anda sarf etmekteler. Peki, Türk Milletine düşen nedir? Bize düşen, fitneyi görmüş olan, kıyımı görmüş olan ve İslam’ın her daim kılıcı olan Türk Milletini, dünyada en şahsiyetli devlet ve millet seviyesine taşımaya gayret eden bugün kendisini Cumhur İttifakı olarak tarif eden bu yapıya, bu anlayışa sonsuz destek vermekten geçmektedir bunun çaresi” diye konuştu.

ÇORBADAN DAHA ÖNEMLİ VATANDIR

“Bakırlı daha önceki ziyaretlerimizde de gönlünü bizlere açtı. Fakat iş bitmedi” diyen Bülbül, şöyle devam etti:

Türkiye’nin şahsiyetli duruşunu bütün dünyaya gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız, “Ben yürüyorum arkamda kim var” dediği noktada “Ben de varım” diyecek, Türk Milletinin vatan evlatlarına ihtiyacı var. Domates biberine bak sen. Sen çorbana bak diyenlere, hayır çorbadan daha önemli bir şey var, o da vatandır diyecek nesillere ihtiyaç var. Bu noktada bir eksiği dahi kabul etmiyoruz. Dünya şu an bir savaşın eşiğinde. Her yer kaynar kazan. Türkiye’nin etrafına bakın, 360 derece etrafını dönün her yerde bir tehdit görebilirsiniz. Ve her nedense bu tehditler bizim vatan topraklarımıza yönelmiş durumda. Kılıçdaroğlu kalkıp diyebilir. Ne tehdidi canım, ne bekası diyebilir. Beka bizim var olma mücadelemizdir. Biz yok olmayalım diye 15 Temmuz’da vatandaşlarımız, kardeşlerimiz göğsünü siper ettiler o kurşunlara. 251 şehidimiz var. 2 bin 100’ün üzerinde gazimiz var. Bitmiyor, devamlı şehit veriyoruz, gazilerimiz var. Vatan topraklarının müdafaası ve bu memleketin ayakta kalabilmesi için hala bedel ödüyoruz. Bedel ödüyoruz ama kıymetini de biliyoruz.

BİZE GÖZÜNÜZÜ KAPATIN DİYORLAR

Gevşek gevşek bakan, koltuğuna oturup karnını kaşıyıp “Türkiye’nin başında bir bela mı var kardeşim” diyen tiplere bu memleketi teslim edemeyiz. Patatesimiz, soğanımız, mutfağımız, rızkımız tabi ki bizim için önemlidir ve kutsaldır. Memleketimizde her insanın bir geçim derdi vardır ve geçim derdiyle uğraşan, alın teriyle mücadele edip, hakkının rızkının peşinde koşan herkesin eli öpülür. Türkiye şu an çok büyük ekonomik baskılarla da mücadele etmekte. Bakın şimdi seçim yaklaşıyor, Dolar 5.5 lirayı görmeye başladı. Birileri sinyal veriyor. Diyorlar ki, ey Türk milleti siz bırakın etrafınızdaki meseleleri, doğu Akdeniz’de milyarlarca metreküplük doğalgaz kaynakları varmış, Amerika, İsrail onlar paylaşsınlar, siz çorbaya bakın diyorlar. Domates, biber, patlıcan ne kadar ona bakın, doğu Akdeniz’i biz yiyelim diyorlar. Siz gözünüzü kapatın, gözünüzü mutfağınızdan ayırmayın diyorlar, Fırat’ın doğusu üzerinden, Irak’ın kuzeyinden, Akdeniz’e kadar bir terör koridoru oluşturalım yarın bu topraklardan atlayıp, sizin topraklarınızdan da alalım diyorlar.  Biz oraları güvenceye aldığımız takdirde, doğu Akdeniz’deki enerji mücadelesinde varlığımızı hissettirdiğimiz takdirde, Ege’de Yunan’a boğun eğmediğimiz takdirde Türkiye, Türkiye olur. Bağımsızlık varsa, hürriyet varsa vatan da o zaman var demektir. Bir vatanımız varsa karnımızı elbet doyururuz. Bu problemlerimizi hallederiz. Kaldı ki, bu problemlerin halli için şu an uygulanmaya başlanan ekonomik program meyvelerini de vermeye başlamıştır. Türkiye israf etmeyecek, kaynaklarını doğru bir şekilde kullanacak.

CHP’NİN 2023 DİYE BİR DERDİ VAR MI?

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Cumhur İttifakının Türkiye’yi, güçlü ve lider ülke Türkiye haline getirmeyi hedeflediğini, buna karşılık CHP’nin 2023’e dair bir hedef ya da vizyon ortaya koyamadığını anlattı. Bülbül sözlerine şöyle devam etti:

Biz 2023 ve hedefler ortaya koyuyoruz” diyen Kendisini Cumhuriyetimizin kurucu partisi olmakla tarif eden, Atatürk’ün partisi olmakla tarif eden ve bununla övünüp aynı zamanda PKK’nın katil elebaşının fotoğraflarıyla gezenlerle beraber olmayı da kendine yakıştıran bir Cumhuriyet Halk Partisi, kulağınız duydu mu hiç? Türkiye’nin 2023’te nasıl bir devlet olması gerektiğiyle alakalı, bir hedefini duydunuz mu? Fakat biz 2023’le de kalmıyoruz. Biz 2123’te de Türkiye’yi düşünüyoruz. Orda da Türkiye’nin lider ülke olmasını, dünyada küresel bir güç olması hedefini güdüyoruz. Bu birliktelik, bedava bir birliktelik değil. Burada hiçbir menfaat kaygısı yok. Normal şartlarda ne işimiz var bir birimizin bayrakları altında seçim propagandası yapalım. Bir memleket meselesi var. Bir beka meselesi var. Nesillerimizin geleceği meselesi var. Burada bir anlayış birlikteliği var. Biz diyoruz ki; (diğer beş benzemezler gibi değil) Bu vatana, bu millete ne kadar yönelen tehdit varsa, bu birliktelik bunların alayını yerle bir edecek.

HAİNLERLE İŞ TUTUYORLAR, GERÇEK BU

Zillet İttifakının maskesinin düştüğünü, oyunun ortaya çıktığını da kaydeden Bülbül, “Bu birliktelik (Cumhur İttifakı), şu anda, “Ya 31 Mart belediye seçimi kardeşim. Ne gerek var bu beka muhabbetlerine, Türkiye savaşa mı giriyor” deyip, maskelerinin arkasında gizlenen alçakların maskesini düşürmek için var. İnsanlar, Sezai Temelli denilen o HDP eş genel başkanının konuşmasını illa görmek zorunda mıydı, görmek zorunda mıydık? Bas bas bağırıyoruz. Bunlar hainlerle beraber iş tutuyorlar diyoruz. Bazı arkadaşlarımızın işine gelmedi. Gerçek bu. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde hiçbir dönemde olmadığı kadar pervasızca yapılıyor” dedi. 

MİLLETTEN NİYETLERİNİ GİZLİYORLAR

CHP’ye, diğer partilere destek vermeyi düşünenlere de seslenen Bülbül, “Bu işin vebali var. Vatandaşa kapalı kapılar arkasında yapmış oldukları antlaşmaları anlatmadan, izah etmeden, açığa vurmadan, milletten niyetlerini gizleyip ekonomik kriz gibi bahanelerle, kuvvetli ve kudretli, Türkiye’yi 2023 taşıyacak olan bu anlayışı yerle bir etmeye çalışıyorlar. Siz buna müsaade edecek misiniz? Biz bu memleketi namerde, haçlı zihniyetinin temsilcilerine, Yahudi misyonerlerin, Siyonistlerin emellerine peşkeş çekmeyeceğiz” diye konuştu.

YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLATACAĞIZ

Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu ise “Biz Cumhur İttifakı kadroları olarak Ferizli’de siyasette yepyeni bir dönem başlatacağız. Ferizli’de siyasetin tek amacı hizmettir. İnşallah 31 Mart’ta bu kirli siyaseti siz değerli hemşerilerimin desteği ile Ferizli’mizden ebediyen def edecek, yönü sadece halkımızın refahı olan hizmet siyaseti dönemini başlatacağız” dedi.

Bakırlı Mahallesi’ndeki toplantıya MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ile yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Bir Yorum

  1. samimiyetinize inanmamız için millet ittifakının mecliste sunduğu fetonun siyasi ayakları araştırılsın önergesine evet oyu verin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu