Bülbül mazbatasını aldı

ferizlide.com

Sakarya’da 24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili seçilen Muhammed Levent Bülbül, İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler’den mazbatasını aldı.

MHP 25 ve 26. Dönem Milletvekili Zihni Açba ve partililerle birlikte Sakarya Adliyesi’ne giden Milletvekili Bülbül, İl Seçim Kurulu ve Sakarya Adalet Komisyonu Başkanı Hakim Mehmet Sertaç Kesler tarafından karşılandı. Duruşma salonunda yapılan törende Kesler, milletvekili seçilen Bülbül’ü tebrik ederek mazbatasını verdi.

Törende konuşan Milletvekili Bülbül ise Hakim Kesler’e teşekkür ederek “Değerli ağabeyimiz, Adalet Komisyonu Başkanımız ve Ağır Ceza Reisimiz olan Sertaç beyin elinden bu belgeyi almak ayrıca büyük bir mutluluk” dedi.

Sözü yanında bulunan Zihni Açba’ya getiren Bülbül, “Aynı zaman da pek eşine rastlanmaz, bu halef selef ilişkisi hep vardır ve tatlı gibi görünür ama şu an tadından yenmez durumda. Bu şekilde, bu anlarda da beraber olabilmek herkese nasip olacak bir şey değildir. Bu da bize müstesna ve bize has bir şeydir diye ümit ediyorum. Bu ahlaki seviyenin toplumumuzun her noktasına sirayet etmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu