Bu Şikayetler Vatandaştan Geldi

ferizlide.com

Ferizli’de ki elektrik kesintileriyle ilgili okurlarımızdan yoğun tepkiler gelmeye devam ediyor.

Kıymetli ve değerli okurlarımız birçok konuda olduğu gibi elektrik konusunda da şikayetleriniz ve serzenişleriniz ulaşıyor haber merkezimize. Gücümüz yettiği müddetçe biz de sizlerin sesi, dili, kulağı, gözü olmaya özen gösteriyoruz. Ancak malum ihtiyaçlar ve aksaklıklar konuşmayla, söylemeyle, yazmayla dile getirilse de uygulayıcılarda yapacak derman lazım. Yoksa yapacak dermanı kim dinler fermanı ifadesini bilerek sizlerin istek ve şikayetlerinizi tekrar dillendirelim.

Sayın yetkili kurumlara duyurmak için basın vazifemizi yapalım.

En çok şikayetlerin başında gelen konulardan birisi sürekli kaçan elektrikler. Bir diğeri; Mahallelerdeki sahipli olan ve etrafı yoğun bir şekilde rahatsız eden kapı zağarları ile sürü halinde gezen sokak köpeklerinden behüzar olanların şikayetleri.

Son günlerde çocuk istismarlarının artmasıyla ailelerde yoğun bir panik, tedirginlik ve korku olduğu görülüyor. Bu nedenle, parklara kamera sistemi getirilsin istekleri.

Ferizli’nin üvey mahallesi diye adlandırılan İnönü Mahallesi sakinleri; alt yapı için ilk kazma bu mahalleden vuruldu ama her yer asfalt oldu bizler hala toz toprak yutuyoruz şikayetindeler.

Ve diğer istekler, şikayetler, serzenişler devam ediyor.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x