Bu salgın döneminde şükran duygularının ifadesi zordur

#ferizlide.com: Ferizli Devlet Hastanesi yönetiminden belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya teşekkür.

Coronavirüs salgını nedeniyle aksayan hayat düzenimize alışmak elbette çok zor. Ancak yine de geleneklerimizi yürütmeye aksatmamaya gecikmelide  olsa gayret ediyoruz.

Belediye başkanı Gündoğdu’nun hemşireler gününü kutlaması vesileyle hastane yönetiminin isteğimiz üzerine ferizlide.com habere yaptığı açıklama şöyle:  

“Bu salgın döneminde şükran duygularının ifadesi zordur. Corona virüse karşı mücadele eden sağlık çalışanlarımızın göz bebeği olan hemşirelerimizin hemşireler günü kutlamak amacıyla Ferizli Belediye Başkanı Sayın İsmail Gündoğdu Beyfendiye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Hastane Başhekimimiz ve hastane İdari ve Mali İşler Müdürümüzün de katılımıyla hemşirelerimizin yüzlerinde ki tebessümü artırmak amacıyla küçük hediyeler takdim edilmiştir.

Biz biriz, hep birlikte güzeliz. Hemşireler gününüz kutlu olsun.

Bir süredir mücadele ettiği corona virüsü yenip görevine dönen acil doktorumuz Sayın Mutaber Hanıma bu zor zamanda görevinin başında olduğu için kendisine takdim ettiğimiz hediye ile teşekkürlerimizi ve minnettarlığımızı belirtmek isteriz. #ferizlide.com: mustafa üstübi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu