Bu Hastaneler Yağmura dayanıklı olacak mı?

#ferizlide.com

Sağlık Bakanlığı Yetkililerine Soruyoruz Yapım Aşamasında Olan Hastaneler Yağmura karşı dayanıklı olacak mı?

Son yıllarda sağlık bakanlığının Sakarya’da yaptırdığı Hastanelerin hemen hepsi yağmur yağınca perişan duruma düşmeleri halkın tepkisini çekti.

Geyve, Kaynarca, Karasu ve son olarak Serdivan’da yapılan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmak üzere hizmete girdikten sonra rezalet çatıdan ve duvarlardan her yağmurda akıyor.

Basında bu hastanelerle ilgili birçok haber yapıldı. Dün de Adapazarı’na düşen şiddetli yağışta her taraftan akıtan ağız diş hastanesinin perişan hali basında yer aldı.

Sağlıkta ki bu içler acısı durumu gördükçe insan sormadan edemiyor acaba bizim ilçemiz Ferizli’de yapım aşamasında olan Devlet Hastanesi, Adapazarı’nda yıllardır devam eden Kadın doğum ve çocuk Hastanesi, Pamukova’da yapımı devam eden Devlet Hastanesi Yağmura karşı dayanıklı olacak mı?

Yoksa açılışı açık bir havada yapılarak hizmete girdikten sonra ilk başlayacak yağmurlarda hastalar ve hastane yetkilileri taslar, tekleneler, leğenlerle akıtan yerleri kontrol etmeye mi çalışacak?

Bu duruma düşmemek ve Devletin, Milletin parasının çarçur olmaması için sayın yetkilileri uyarıyor kamuoyu adına göreve davet ediyoruz!

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x