Bu görüntüler Ferizli’ye hiç yakışmıyor

Hiçbir akıl, vicdan ve şuur sahibi kendisi için imal edilen sosyal alanları böyle acımasızca tahrip etmemeli.

Bu görüntüler Ferizli’ye hiç yakışmıyor

Birçok semtlerde akla durgunluk veren bu görüntülere rastlamak mümkün. Ancak Ferizli’de bunun katmerlisini görmek kabul edilemezliğinin yanı sıra elbette incitici ve huzur bozucu. #FERİZLİDE.COM: 

İlgili Makaleler

Çocuğunu parka eğlendirmek için gelen ebeveynlerin yedikleri gıdaları, çitledikleri çekirdekleri, poşet ve ambalajları alan bırakarak gitmesi çok acı ve düşündürücü. Tesadüf edenler görmüşlerdir; tüm sosyal alanlar, çocuk parkları ve genel parklarda çevreyi kirleterek çöpten, pislikten, duyarsız ve acımasız görüntülerle karşılaşmanız mümkün. Peki nedir bu acı ve çirkin durum; Kültür mü! Eğitim mi! Din mi! Medeniyet mi! Ahlak mı! Nedir? Allah aşkına siz söyleyin!

Öte yandan bunları korumak kollamak ve bakımını yapmakla mükellef olan belediye ve yetkilileri siz neredesiniz? Belediye başkanı sayın İsmail Gündoğdu bu durumları size bildirmiyor mu yetkili kurullarınız! Sizler çevreyi gezerken görmüyor ve sormuyor musunuz mu mesuliyet verdiğiniz çalışanlarınıza. Eğer yok diyorsanız işte biz gösteriyoruz lütfen ilgilenin. Gerekirse emniyetle, jandarmayla, kaymakamlıkla, eğitim kurumlarıyla, STK’larla, salon konferanslarıyla halkın, toplumun dikkatini çekin.

Ve bu çevreyi kirletmekten vaz geçelim aksi takdirde iklim değişikliği belası üzerimize çöktü çökmek üzere!    

Abone Olun
Bildir
guest

2 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
FERİZLİ BABALAR KULÜBÜ
FERİZLİ BABALAR KULÜBÜ
1 ay önce

ALLAH RAZI OLSUN ABİCİM BİZİM DE SÜREKLİ KULLANDIĞIMIZ İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ YERLERE DİKKAT ÇEKMİŞSSİNİZ YETKİLİLERİN BİRAN ÖNCE TAMİR ETMESİ VE DÜZENLİ OLARAK BAKIMINI YAPMASI GEREKİYOR

Reel
Reel
1 ay önce

Temizlesen ve bakımını yapsan ne olacak. Şuursuz grup yine buraları mezbeleliğe çevirecek. Bence bilinçli kesim daha müdahil olmalı ve bu çeşit zarar verici hareketlere karşı tepkisel davranmalı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x