BTP Büyükşehir Adayı Özbay’dan Hodri Meydan

#FERİZLİDE.COM

“Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, “Gelin Sakarya’yı demokrasi meydanına çevirelim”

31 Mart yerel seçimlerine doğru geri sayım hızlandı. Türkiye 3 hafta sonra tarihinin en kritik yerel seçimleri için sandık başına gidecek.

Projeleriyle adından sıkça söz ettiren, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fuat Özbay, seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

TV programları, esnaf ziyaretleri, ev ziyaretleri ve Mahalle ziyaretlerinde projelerini Sakaryalılara anlatan Fuat Özbay, vatandaştan 31 Mart için destek istemeye devam ediyor.

“Partileri değil projeleri yarıştıralım, tabi projelerinize güveniyorsanız”

Sakarya’nın sorunlarının çözümü Bağımsız Türkiye Partisi’nde olduğunu ifade eden Fuat Özbay, Ekrem Yüce ve Cihan Kolip’i Sakarya Yerel Medyası önünde, proje tartışmasına davet etti.

BTP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fuat Özbay şunları söyledi: “Biz ardı ardına kamuoyuna açıkladığımız projelerimizin üzerinde, otuz yılı aşkın emek var. Biz projelerimizi bir yerlerden aşırmıyoruz. Bizim projelerimizin kaynağı Prof. Dr. Haydar Baş ve onun, Dünyaya mal olmuş eseri Milli Ekonomi Modelidir.

Cumhurbaşkanımız ‘demokrasi şöleni’ diyor.

Haydi, Partilerinin gücüne değil de Projelerine güveniyorlarsa hodri meydan. Gelsinler konuşalım. Bu seçim parti seçimi değil, Sakarya’mız için uygulanabilir projelerin yarıştığı yerel bir seçimdir.

Onların çözümleri yok.

Hal böyle olunca, anketler tüm hesapları alt üst edince, cennetten yer dağıtmaya başladılar, onlara oy vermeyen çarpılırmış! Zaten vatandaş ödediği elektrik faturalarıyla çarpıldı ve çarpılmaya da devam edecek.

Sen elektriği nasıl ucuza vereceksin onu söyle, sayaç okuma bedellerini nasıl kaldıracaksın, Tarım kesimini nasıl destekleyeceksin, alım gücü düşen vatandaşın, alış veriş yapamadığı Sakarya esnafının iflasını nasıl önleyeceksin.  

Bir diğeri de ‘bize oy vermeyen bölücüdür’ diyor.

Sizin Sakaryalı ’ya verecek hiçbir şeyiniz yok.

Aman koltuğumuz sallanmasın diye bize ‘bölücü’ diyorsunuz. Biz bölmek için değil, hizmet etmek için geliyoruz. Varsa planınız, projeniz gelin karşıma. “dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu