Boşuna Çırpınma Sayın Soğuk…

#ferizlide.com

Ferizli Belediyesi bağımsız meclis üyesi ve encümen Ertan Ak, yaptığı yazılı açıklamada -“bu devran bitti artık, boşuna çırpınma sayın Soğuk” dedi.

Ak, “Son günlerde eski defterleri karıştıran müflis tüccar gibi; geçtiğimiz Haziran ayında Ferizli’de en az 30 kişiye İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünden gelen malum dosyada bulunan A4 kâğıtlarıyla teselli bulmaya çalışıyorsun.

Herkes biliyor ki: O dosyada İçişleri Bakanlığı asfalt ihalesinde yolsuzluk yada usulsüzlük olduğu gerekçesiyle hakkınızda soruşturma izni vermiş.

Diğer maddelerde soruşturmaya gerek yok demiş. Bunu Ferizli’de bilmeyen, anlamayan, fark etmeyen yok martık.

Ama sıkıştığında o dosyadan çekiyorsun bir tane A4 kâğıdı “aklandım” yada “buda boş çıktı” manşetleri attırarak halkın aklıyla dalga geçiyorsun. Yani kendi ayağına kurşun sıkıyorsun. Tıpkı bugün “buda boş çıktı” haberinin olduğu gazeteyi önce, sabah gazetesini dağıtan adamınıza dağıttırdınız.

Sonra gazeteyi okuyan adamlarınız fark etmiş olacak ki; Saadet Partisi ilçe başkanı Halim Aşık’ın sert açıklaması boy göstermiş vaziyette sayfada!

 

Bu yüzden olacak ki duyduğumuza göre gazeteyi Zabıtanıza toplattırmışsınız.

Hanı hatırlıyor musunuz!? Daha önce de gazete dağıtan üniversiteli öğrencileri zabıtanıza tutturup belediye getirttirmiştiniz?

Yani zabıtaya polis görevi gördürterek öğrencileri gözaltına almıştınız(!)

Tekrar aday olabilmeniz için çırpınıp duruyorsunuz, bence boşuna! Adamlarınız sağda solda fısıltı yayıyorlarmış ki “Soğuk Ekrem Yüce’ye baskı yapıyormuş muş, mutlaka aday gösterile çekmişmiş. Olsanız ne olacak? Çıkıp bu insanlara 10 yıl nasıl yattığınızı mı anlatacaksınız, yoksa mal varlığı açıklaması mı yapacaksınız?” dedi.  

Encümen üyesi Ak, “bu devran bitti artık, boşuna çırpınma sayın Soğuk, artık bundan sonra değil Ekrem Yüce, sizi reis bile kurtarmaz!”

ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
ONUR
ONUR
2 yıl önce

MENDERESİ, ASTINIZ, ÖZALI, ZEHİRLEDİNİZ ,AHMET, SOĞUKU, YEDİRMEYİZ.. HADDİNİZ,BİLİN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x