Borsada Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı

#ferizlide.com

Sakarya Ticaret Borsası Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Sakarya Ticaret Borsası Yüksek İstişare Kurulu Adem Sarı Başkanlığında toplandı. Toplantıya Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Sinan Elbirlik, Cevdet Mete, Aydın Çelik, Rıdvan Turgay, Zafer Gür, Yusuf Süvari, Kenan Akcan, Gürkan Ok ve Yılmaz İbrahimbaş katılım sağladı.

Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Adem Sarı toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde tüm illerde 5174 sayılı Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84’ncü maddesine uygun şekilde Yüksek İstişare kurulumuzu oluşturduk. Bu gün ilk toplantımızı üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Yüksek İstişare Kurulumuzda bölgedeki ekonomik, ticari ve sınai kalkınmaya katkı sağlamak amaçlı görüşler oluşturarak bunları üst karar alıcılara iletip mevcut çalışmaların izleyerek takipçisi olacağız”.dedi.

Başkan Sarı “Ortak akıl çerçevesinde alacağımız kararlarda ve üreteceğimiz projelerle Sakarya’nın dolayısı ile bölgemizin gelişimine destek olacağız. Bu çalışmalar doğrultusunda hem borsamızın hem de Sakarya’nın vizyonuna katkı sağlayarak, stratejik nitelik taşıyan konularda görüş ve önerileri değerlendirme fırsatı bulacağız”. ifadesini kullandı.

Yüksek İstişare Kurulu toplantısında Borsa Stratejik amaçları içinde bulunan Bölgesel Kalkınmadaki Rol ve Sosyal Sorumluluk hedefleri olan lisanslı depoculuk, eğitim akademisi, sektörel analizler ve raporların hazırlanması hususunda istişarelerde bulunuldu. Başkan Adem Sarı yüksek İstişare Kurulu Üyelerine toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederek, toplantı sırasında paylaşılan görüş ve önerileri Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaşacaklarını ve değerlendirmeye alacaklarını ifade etti.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x