Bisiklet Turunun Startını Vali Nayir Verdi

#ferizlide.com

Trafik Haftası 7. Geleneksel Bisiklet Turunun Startını Vali Nayir Verdi

Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği işbirliğinde Trafik Haftası münasebetiyle düzenlenen 7. Geleneksel Bisiklet Turu’nun startı Demokrasi Meydanından verildi.

Demokrasi Meydanında saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan ve ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın’ sloganıyla tertip edilen bisiklet turu etkinliğine Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra; Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Şefik Akar ve çok sayıda bisikletsever katıldı.

“Startı Vali Nayir Verdi”

Etkinliğe bisikletleriyle katılanlarla bir süre sohbet eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, bütün bisikletseverlerin bu alanda toplanmasının etkinliğe renk kattığını, çevreci bir anlayış güden bisiklet kullanımının insana saygıyı da ifade ettiğini belirterek, Sakarya’mızda üst düzeyde bulunan bisiklet kullanımının yaygınlaşması adına yapılan çalışmalarda Belediyenin katkısının büyük olduğunu söyledi.

Etkinliğe gösterilen ilgiden ve bisikletseverler ile bir arada bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu da ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra damalı bayrağı sallayarak Trafik Haftası münasebetiyle düzenlenen 7. Geleneksel Bisiklet Turu’nun startını verdi.

“Demokrasi Meydanında Başlayıp Sakarya Parkta Son Buldu”

brik eden protokol üyeleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte katılımcılar arasından yaptıkları çekilişte kazanan bisikletseverlere ödüllerini de verdiler.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x