Birlikteliğimizle Sakarya kazanıyor

#ferizlide.com

Maltepe Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Milletvekili Yavuz, “Hamdolsun Sakarya’da son zamanlarda harika işler oluyor.

İnşallah Sakaryalı hemşerilerimiz burada çok güzel vakit geçirir, misafirlerini burada ağırlayarak Sakarya’mızın eşsiz manzarasını ADAKULE’den izleyebilirler. Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediyelerimizle olan birlikteliğimiz hizmetlere yansıyor, Sakarya kazanıyor, şehrimiz kazanıyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa çalışmalarının devam ettiği Maltepe Sosyal Tesisleri’ni AK Parti SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş ile birlikte inceledi. 37 yıllık geçmişe sahip olan ADAKULE’den şehri seyreden Milletvekili Yavuz, projenin şehir için önemli bir kazanım olduğunu belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu tebrik etti. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, projeye ilişkin bilgileri Milletvekili Yavuz ile paylaştı.

Sakarya’da harika işler oluyor

Milletvekili Yavuz, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından Maltepe’de inşa edilen sosyal tesislerde incelemelerde bulunduk. Harika bir proje olmuş. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İnşallah Sakaryalı hemşerilerimiz burada çok güzel vakit geçirirler. Misafirlerini burada ağırlayarak Sakarya’mızın eşsiz manzarasını bu tesisten onlara sunabilirler. Hamdolsun Sakarya’da son zamanlarda harika işler oluyor. Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediyelerimizle olan birlikteliğimiz hizmetlere yansıyor, Sakarya kazanıyor, şehrimiz kazanıyor. Rabbim birlikteliğimizi daim kılsın” dedi.

Uyumumuz daha da güçlenecek

Milletvekili Yavuz sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Çok güzel bir birliktelik ve uyum içerisindeyiz. Şehrimiz ile iligili her konuyu bir araya gelerek konuşuyor, tartışıyoruz. Valimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Milletvekillerimizle, İl Başkanımızla, belediye başkanlarımızla her konuda görüşme içerisindeyiz. Bu birlikteliği, uyumu sürdüreceğiz ve daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu