Birinci: “ahlaklı, liyakatli başkan olacağız”

#ferizlide.com Birinci: "ahlaklı, liyakatli siyaset ve Belediyecilik yapan başkan olacağız"

“Ahlaklı, liyakatli siyaset ve belediyecilik yapan bir başkan olacağım” diyerek yola çıkan Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; seçim çalışmaları kapsamında Dağdibi, Karakamış, Süleymanbey, Bağlar, Taşkısığı, Çaltıcak ve Harmantepe Mahallerini ziyaret etti.

“RÜŞVET ALAN DA VEREN DE MEL’UNDUR”

“Bölgesinde lider, ülkesinde öncü yaşanılabilir bir Adapazarı oluşturacağız” diyen Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; artırarak sürdürdüğü seçim çalışmalarına önceki akşam gittiği Dağdibi, Karakamış, Süleymanbey, Bağlar, Taşkısığı, Çaltıcak ve Harmantepe Mahalleri ile sürdürdü. Mahalle halkıyla kahvehanelerde bir araya gelen Abidin Birinci; ittifak yapmadan, her secim bölgesinde kendi adayları ve kendi logosuyla seçmenlere seslenen ve seçime girecek tek siyasi parti olduğuna vurgu yaptı. Bayındırlık ve İskan eski Bakanı,19. 20. ve 21. Dönem Sakarya Milletvekili Merhum Cevat Ayhan’ı sözlerini yaptıklarını yaşadığı hayatından kıssalar da anlatan Birinci; belediye başkanı olduğunda ilk işinin ‘Rüşvet alan da veren de mel’undur’ yazısını asarak, her alanda bunu uygulamak olduğunu söyledi.

“ADAPAZARI ‘MIZ ARTIK BETONLAŞMAYACAK”

Yapacağı projeleri de anlatan Birinci; göreve geldiğinde uygulayacağı projelerinin bazılarını şöyle sıraladı: “Organik tarım desteklenecek, ve laboratuarlar kurulacak. Taze süt projesi uygulanacak. Çiftçiye tohum desteği sağlanacak. Halk meclisleri oluşturulacak. Sorunlar yerinde çözülecek. Yapılan tüm hizmetlerin halkın gözleri önünde açık ve şeffaf bir şekilde yapılacak. Adapazarı’nda yaşayanlar söz sahibi olacak. Belediyede bütün personel güler yüzlü olacak. Belediyemize evinize gelir gibi geleceksiniz. Ehil eller ile yapılan iş kaliteli, hızlı ve düşük maliyetli yapılacak. Bölgesel halk pazarları kurulacak. Mahalle odaklı, afet yönetim sistemi kurulacak. Okul, camilerimizin temizliği ve güvenliği okul aile birliği ve cami dernekleri ile beraber sağlanacak. İmar uygulamaları  hiç kimseye rant sağlanmayacak. Tarım arazileri imara açılmayacak. Adapazarı ‘mız betonlaşmayacak.”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x