Betül öğrenciler için romanını imzaladı

Betül öğrenciler için romanını imzaladı

Genç Yazar Betül Saraya okullarda ve özel sohbetlerdeki söyleşilerinde gösterilen ilgiden memnun.

Geçtiğimiz günlerde ulusal Basında Sakarya’nın yetiştirdiği Genç yazar Betül Saray’ın 22 yaşında 5. kitabını yazması ile ilgili haberlerden sonra okullarda ve özel söyleşilerde yaptığı çalışmalar, yazdığı kitaplar hakkında sorulan soruları içtenlikle cevaplamaya çalışıyor.

 

Öğrencilerin isteği üzerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa katılan genç yazar Betül Saray, öğrencilerle önce iftar yaptı, daha sonra ilk kitabı olan Koruyucu üzerine söyleşi yaptılar.

Öğrenciler kitabı çok beğendiklerini ve etkilendiklerini belirterek, Koruyucu romanının serisini okumak istediklerini belirtirken, öğrencilerin romanı üzerine güzel sözleri genç yazarı oldukça heyecanlandırdı ve mutlu etti. Öğrenciler romanda yer alan konular üzerine sorular sorup, romanın gizemini çözmeye çalıştılar.

Keyifli geçen söyleşin Seriyi okumak istiyorlar!

Lise yıllarında yazmaya başladığı fantastik romanlarla dikkat çeken Betül Saray, Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi öğrencileriyle söyleşinin ardından Betül Saray, öğrenciler için romanını imzaladı. Haberüstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x