Ben sağlıklıyım dedi ama inandıramadı

#ferizlide.com: Ferizlide 2 gündür konuşulan vakıa; corona karantinasını kabul etmedi polis gözetiminde ambulansa bindirilerek hastaneye gönderildi.

İddialara göre N. T isimli Ferizli’li bir vatandaş iki hafta önce yurtdışından gelmiş ve tahlillerini yaptırmış, her hangi bir bulguya rastlanmadığı görülmüş.

Söz konusu vatandaş dün boğaz ağrısıyla aile hekimine başvurmuş. Şikayetini söyleyen vatandaşın 15 gün önce yurtdışından geldiği anlaşılmış ve derhal karantinaya alınacağı bilgisi verilmiş. Ben sağlıklıyım ne karantinası, tahlillerim temiz diyerek itirazda bulundu.

İlgili Makaleler

Şahsın itirazda bulunması üzerine aile hekimi durumu polise bildirsi. Polis yardımıyla çağrılan ambulansa bindirilen virüs şüphelisi; tüm vakaların test ve tedavilerinin bu hastanede süreceği açıklaması daha önce yapılan Serdivan’daki Toyota Acil Yardım Hastanesine sevk edildi.

Öğrenildiğine göre, corona virüs şüphelisi vatandaşın hastanede yapılan tahlil sonuçlarında her hangi bir bulguya rastlanmadığı gerekçesiyle evine gönderildi.

Her halükarda, hekimlerin tavsiyesini dinlemek ve sabırlı olmak sağlığımız için önemlidir!

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu