Ben sağlıklıyım dedi ama inandıramadı

#ferizlide.com: Ferizlide 2 gündür konuşulan vakıa; corona karantinasını kabul etmedi polis gözetiminde ambulansa bindirilerek hastaneye gönderildi.

İddialara göre N. T isimli Ferizli’li bir vatandaş iki hafta önce yurtdışından gelmiş ve tahlillerini yaptırmış, her hangi bir bulguya rastlanmadığı görülmüş.

Söz konusu vatandaş dün boğaz ağrısıyla aile hekimine başvurmuş. Şikayetini söyleyen vatandaşın 15 gün önce yurtdışından geldiği anlaşılmış ve derhal karantinaya alınacağı bilgisi verilmiş. Ben sağlıklıyım ne karantinası, tahlillerim temiz diyerek itirazda bulundu.

Şahsın itirazda bulunması üzerine aile hekimi durumu polise bildirsi. Polis yardımıyla çağrılan ambulansa bindirilen virüs şüphelisi; tüm vakaların test ve tedavilerinin bu hastanede süreceği açıklaması daha önce yapılan Serdivan’daki Toyota Acil Yardım Hastanesine sevk edildi.

Öğrenildiğine göre, corona virüs şüphelisi vatandaşın hastanede yapılan tahlil sonuçlarında her hangi bir bulguya rastlanmadığı gerekçesiyle evine gönderildi.

Her halükarda, hekimlerin tavsiyesini dinlemek ve sabırlı olmak sağlığımız için önemlidir!

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Musa
Musa
1 yıl önce

Dogrusuda odur şansla olmaz şansa bırakanlar İtalya’da aglıyorlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x