Belediye Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

#ferizlide.com

Mahalle Araları Ve Tarla Yolları Çalışmaları Ferizlide Hızla Devam Ediyor.

Ferizli Belediyesi Fen İşleri Ekibi ilçenin tüm kesimin de çalışmalarını hızlandırdı. Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahattin Sözer “mahalle araları ve tarla yollarında bakım ve onarım çalışmalarının Cumartesi, Pazar dâhil, aralıksız sürdüğünü söyledi.

Ferizli’nin dört bir yanında hummalı çalışmalar içerisinde olan Ferizli Belediyesi Fen İşleri Ekibi, çalışmalarını hafta sonları da mesai harcayarak hızlandırdı.

Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahattin Sözer, çalışmaların tüm mahallelerde, planladıkları çalışma takvimine göre süreceğini söyledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Bahattin Sözer, “mahalle araları ve tarla yollarında bakım ve onarım çalışması işlemlerimiz, hafta sonları dâhil olmak üzere, haftanın yedi günü devam etmektedir. Belediye ekibimiz 7/24 iş başında. Yaptığımız çalışmalarla bozulmuş, tadilat isteyen yolları elden geçirip, yeniliyoruz. Sıkıntı ve tehlike arz eden noktalara kalıcı çözümler üretiyoruz. Belediyemizin tüm imkânlarıyla seferber halindeyiz. Halkımızın refahı için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x