Bayraktar fındık fiyatı için teşekkür etti

#ferizlide.com: Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Şener Bayraktar, fındık fiyatından duydukları memnuniyeti ifade ederek “Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne teşekkür ediyoruz” dedi

MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli, Teşkilat Yöneticileri ve Akyazı Belediye Meclis Üyeleri ile Akyazı Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bayraktar, “Fındıkta verimli ve fiyat bakımından da bereketli bir sezon yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın taban fiyat açıklaması ve buna vesile olan çabaları nedeniyle MHP’ye müteşekkiriz. Özellikle MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekilimiz Muhammed Levent Bülbül, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın fındık konusunda gayretlerini gördük ve yakinen şahit olduk” dedi.

Bayraktar, fındıkta fiyat istikrarının sağlanması yolunda da önemli bir adım atıldığını kaydederek,  TMO’nun devreye girmesiyle sadece üreticinin değil, bundan ülkenin kazançlı çıkacağını söyledi.

MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül’de, “Üreticimizin her daim yanındayız. Bugün fındıkta oluşan bir memnuniyet var. Mısırda ise sıkıntı var, farkındayız ve inşallah bunu da aşılacak. Gerek desteklemeler konusunda gerekse fiyat belirlemede bir istikrar sağlanacak. Bugün fındık üreticimizin yanındaysak, aynı zamanda mısır üreticimizin de yanındayız” ifadesini kullandı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x