Başkanı Genç’e Hayırlı Olsun Ziyareti

ferizlide.com

Muhtarlardan Belediye Başkanı Genç’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Söğütlü Muhtarları, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekillilerinin belirlendiği 24 Haziran genel seçimlerinde güzel bir sonuç alan Söğütlü’nün seçim zaferi sevincini paylaşmak için Belediye Başkanı Hüseyin Genç’e ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Genç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlçemiz muhtarlarına ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Her mahallemizde Ak Parti diğer partilere göre önde çıktı. İlçe halkımız her seçimde olduğu gibi bir kez daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu, kendi hür iradesiyle “Vakit Türkiye Vakti” olduğunu sandıklarda gösterdi ve bu kutlu yolda devam dedi. Vefakâr Türk milleti 16 yıldır ülkemiz için yapılan hizmetleri, fedakarlıkları karşılıksız bırakmadı. Güçlü Türkiye’mizin önünden engeller kalktı aydınlık geleceğin inşası için şimdi hizmet vakti.

24 Haziran seçimlerinde büyük bir özveriyle sandık başına gidip vatandaşlık görevlerini yerine getirerek bizlere, partimize destek olan tüm ilçe halkımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x