Başkanı Başarılı Buluyor musunuz?

ferizlide.com

Kaç gündür Ferizli’de yüz yüze yapılan anketlerin ardından bu günde SMS yoluyla aynı soru soruluyor: Ferizli belediye Başkanı’nı başarılı buluyor musunuz?

Hafta sonu esnaflarla ve hanelere gelerek gerek büyük şehir gerek Ferizli belediye başkanıyla ilgili yapılan anketlerde sorulan birçok soru tepkilere neden olduğu öğrenildi.

İlgili Makaleler

Anket sonunda isim ve telefon sorulması sıkıntı yarattı. Zira birçoklarımızın yumuşak karnı mevcut olduğundan sorulara gerçek cevapların verilmediği katı bir gerçektir.

Ama anlaşıldığına göre verilebilen cevapların hayra doğru gittiği fark edilmektedir. Mevcudu istemiyorsanız kim olmalı? Sorusuna ise birkaç kişi haricinde çelişkili isimlerin söylenmesi başka bir muamma! İşte bu anketlere paralel olarak bugünde Ferizli belediye Başkanı’nı başarılı buluyor musunuz? Mesajını vatandaşlara yolluyorlar. Ve ilave ediyorlar: Bu mesaj saat 21: 00 ‘a kadar ücretsiz cevaplayarak ankete katılabilirsiniz. Siyasi araştırma B001 olarak SMS son buluyor.

Bazı arkadaşlar ‘yahu mesaj kimden geliyor belli değil’ diyerek tepki gösteriyor. Oysa kimden nasıl gelirse gelsin sen başarılı buluyor musun bulmuyor musun?

İkinci bir soruyu da biz soralım: Ferizli belediye başkanı nasıl birisi ve kim olmalı?

HABERİN YORUM BÖLÜMÜ TÜM OKURLARIMIZA AÇIKTIR.

5 Yorum

  1. Bence bu soru yanlış olmuş.
    Başarının anlamı ;bir işte elde edilen iyi, güzel ve yararlı sonuçtur.
    Bilmem anlatabildim mi ? ;)

  2. Ferizliye bi artisini goremedim ben. En ufak gelisme duzelme yok. Sagolsun insaatcilar yatirimcilar da olmasa yuzune bakilmaz ferizlinin. AHMET SOGUK’a acilen yol gosterilmeli.

  3. Ahmet başkan ferizliye çok şey kattı başarılı bir belediye başkanı benim görüşümce bu dönemki belediye seçimini kazanmasını isterim.

    1. Ne kattı ferizliye Allah aşkına. En büyük projesi alt geçit… Ondada Mustafa Orhan abinin katkısı çok büyük… O bile bı garabet… Yağmurda ıslanması gecemezsin.. ters yöne arabalar girer sağa dönüş yoktur tabelası bile asamış… Çok büyük hizmet yapmış gibi bide gazliyorsunuz.. neyin kafasını yaşıyorsun

  4. Belediye başkanını başarısız buluyorum. Yeni başkanın kültürlü vizyon sahibi yere basan projeleri olan seçildikten sonra bütün mahallelere eşit mesafede ve eşit hizmet götüren otoriter bir şahsiyet olmasını isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu