Başkan Soğuk’tan Dolar Çağrısı

ferizlide.com

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek vererek vatandaşları dolar bozdurmaya davet etti.

Başkan Soğuk mesajında;

15 Temmuzda ülkemize göz diken hain darbeciler bu seferde dolar ile darbe peşindeler. Bu ülkede artık darbe yapılamayacağını kavrayamamışlar. Bu seferde dolar operasyonu girişimindiler. 15 Temmuz gecesi sokağa dökülen, korkmadan tankın önüne yatıp canlarını ortaya koyarak liderine ve ülkesine sahip çıkan aziz milletimiz, ülkemize karşı oynanan bu kirli ekonomik oyunlara da asla fırsat vermeyecektir.

Türkiye büyüyor. Ne yapsalar büyüyüşümüzü ve kalkınışımızı engellemeyecekler. Artık karşılarında güçlü lideriyle güçlü bir Türkiye var. Sayın Cumhurbaşkanımızın doları olanlar bozdursun talimatları ile buradan aziz ilçe halkımıza sesleniyorum. Tıpkı 15 Temmuzda olduğu gibi topyekûn birlik olalım. Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyalım. Üzerimize oynanmak istenen oyunları hep beraber bozalım. Dövizi, altını olan varsa Türk Lirası ile bozdursun. Türk Liramıza sahip çıkalım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu