Başkan soğuk “istikrarı bozmayalım”

#ferizlide.com

Yahya Bakır Moderatörlüğünde Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, canlı yayında gündemi değerlendirdi. Halkın sorularını yanıtladı. İlçemizin, ülkemizin ve dünya mazlumlarının Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti iktidarına çok ihtiyacı var dedi. Partinin vereceği her görevi yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Başkan Soğuk özetle şunları aktardı:

Güzel bir aday adaylığı dönemi yaşadık. Partimizden Ferizli Belediye Başkanlığı için başvuran 15 aday adayımızın hepsi kıymetliydi. Genel Merkezimiz Sayın İsmail Gündoğdu Bey’i açıkladı. Kendisini aradım ve tebrik ettim.

Bu necip millete 10 yıl hizmet etme şerefine nail olduk. Halkımız bu teveccühü bize gösterdi. Çok şükür hesapsız bir işimiz olmadı. Bundan sonra da Partimizin bize vereceği görevleri harfiyen yerine getireceğimizi kamuoyuyla paylaşmak isterim.

Biz halkımıza efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik. Yaptığımız hizmetlerle bunu başardık. Tarımda sulama projemizi, sağlıkta hastane projemizi, sporda kapalı spor salonu ve yeni ilçe stadı, işsizliği sıfırlamak için iki OSB çalışmamızı, kısaca 10 yıl önceki Ferizli ile bugünkü Ferizli arasındaki farkı tüm kamuoyu gayet iyi bilmektedir.

Samimi hizmetlerde bulunduk. Kendi kendine yeten ilçe olma hedefimizi gerçekleştirmek için, daha fazla hizmet almanın hesaplarını yaptık. Bunun karşılığı olarak geldiğimiz nokta ve Ferizli’nin hızlı gelişimi, kamuoyu tarafından takip edilmekte ve takdir edilmektedir.

Ferizli’nin bu hızlı kalkınışı bundan sonrada devam etmelidir. Ortak paydamız Ferizli olmalıdır. Hizmetlerin devamlılığı için daha çok çalışmalıyız. Hep birlikte ilçemizi daha ileri seviyelere taşımalıyız.

Burada önemli olan kimin aday olduğu değil; davamızın başarısıdır. İlçemizin, ilimizin ve ülkemizin kalkınmasıdır. Büyük fotoğrafa bakmak lazım. Devletime fayda sağlayacak çiviyi kimin çaktığından ziyade, çakılan çividir önemli olan. Etrafımızda bugün ateşten bir çember var. Gönül coğrafyamızı karıştırmak, Türkiye’nin önüne geçmek için alçakça planlar yapıyorlar. Güçlü bir Türkiye için, devletimizin bekası için, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti iktidarına çok ihtiyacımız var.

Eşsiz lider Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ak Parti iktidarı ile Türkiye dünyada sözü geçen ülke oldu. Daha dün bizi kapısından çeviren ülkeler bugün bizi hayranlıkla izliyorlar. Diğer yandan hizmetleri sıradanlaştırmaya çalışıyorlar. Fakat geriye baktığımızda geldiğimiz noktanın önemi çok net anlaşılıyor.

Ak Parti iktidarına, Ferizli’mizin, Sakarya’mızın, ülkemizin ihtiyacı var. Dünya mazlumlarının ihtiyacı var. Tüm mazlumların gözü, kulağı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan’da. Sayın Cumhurbaşkanımız başarısız olsun diyenleri 31 Mart’ta sevindirmeyelim. O yüzden çok yüksek oyla sandıklardan zaferle çıkmalıyız.

Ben Ak Partiliyim. Çizgimiz bellidir. Milli görüşten geliyoruz, Ak Parti ile devam ediyoruz. Ak Parti’nin seçimlerden zaferle çıkarak, belediyeyi alması için gece gündüz çalışacağız. Partimizin adayını destekleyeceğiz.

Buradan MHP’li kardeşlerimi de sesleniyorum. Ülkenin bekası adaylıktan daha önemlidir. İnşallah hep beraber Cumhur ittifakının oyunu en yükseklere çekelim. Biz hep birlikte Ferizli’yiz, Sakarya’yız. Hep birlikte Türkiye’yiz.

Diğer adaylara da sesleniyorum. İktidarıyla, muhalefetiyle, muhtarlarıyla, meclis üyeleriyle birlikte Ferizli’yiz. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Seviyeli bir propaganda olmasını diliyorum. İlçemizi adını seviyeli bir şekilde duyuralım. Hizmet odaklı projeler üzerinden bir seçim çalışması olmasını temenni ediyorum.

Şehirleri güzelleştiren, o yörenin güzel insanlarıdır. Yöremizi güzelleştiren böyle güzel insanlara 10 yıldır hizmet etmekten gurur duydum, onur duydum. Her şeyin gelip geçici olduğu şu fani dünyada makamlarda gelip geçicidir. Önemli olan bu kubbede hoş bir sada bırakmaktır.

Daha önce partimiz bize görev verdiğinde sevindik. Bugünde İsmail Bey adaydır üzülmedik. Zira Ak Parti bir davadır. Bu davada kırgınlık, küskünlük olmaz. Bilakis bize verilecek her görev, bizleri ziyadesiyle gururlandırır. Her zamankinden daha çok davamıza sahip çıkıp, bu davaya hizmet etmek görevimizdir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu