Ahmet Soğuk ‘Bende İstifa Edeceğim’ dedi

Başkan Soğuk CHP İl Başkanı Erdoğan Isıra Seslendi #ferizlide.com

Yerel seçimler yaklaştıkça Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da siyaset ısınıyor.

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, partimizin Sakarya İl Başkanlığı’nda yerel seçimler öncesinde milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmıştı. Ardından yaptığı değerlendirmede “Belediye başkanı adayı olalım olmayalım, tercih edilelim edilmeyelim, var gücümüzle gece gündüz çalışarak Sakarya’da yeniden 17-0 yapmak için uğraş vereceğiz.” Demişti.

Bu açıklama üzerine CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Sakarya’da 17-0 diyenlere hodri meydan diyerek, 17-0 olursa istifa edeceğini gündeme getirdi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Erdoğan Isır’ın açıklamasına karşılık, “bende CHP İl Başkanı Sayın Erdoğan Isır’a sesleniyorum. 17 ilçeden biri de Ferizli’dir. İlçemizde bırakın belediye başkanlığını almayı, Ferizli’den, Büyükşehir Belediye Meclis üyesi çıkarsınlar, bende istifa edeceğim. Acaba kendisi de gereğini yapar mı? Sayın Isır’ın meydan okuyuşunu talihsiz bir açıklama olarak düşünüyorum. Bunun siyasetin sonunu düşünmeden yapılmış bir çıkış olduğunu düşünüyorum. Kendisi sonucuna katlanmaya hazır mı?” ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x