Başkan Keleş’ten, Toker’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığına seçilen Volkan Toker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Keleş ziyarette Toker’e yeni görevinde başarılar diledi. Veterinerlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ifade eden Keleş özellikle sokak hayvanları için veterinerlerin önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti.
Zaman zaman hayvanlara yönelik üzücü olaylara şahit olduklarını söyleyen Başkan Keleş, “Hayatı birlikte paylaştığımız can dostlarımızın bizlere muhtaç olduğunu hiçbir zaman unutmamalıyız. Havalar artık soğumaya başladı. Özellikle kış aylarında doğada yiyecek bulmakta sıkıntı çeken hayvanların da besleme konusunda elimizden gelen desteği vereceğiz.” dedi.
Ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getiren Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Volkan Toker ise sokak hayvanları konusunda yaşanılan sıkıntılar, hayvancılıkta yaşanan maliyet artışları, veterinerlik mesleğinde yaşanılan sorunları ve ülkedeki hayvancılığın son durumu hakkında Başkan Keleş’e bilgiler verdi. Ziyarette yaşanılan sorunlarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.
Ziyarete İl Başkan Yardımcısı Cemil Uyanık, İl Sekreteri Eymen Erdoğan, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Gönül Yıldız İrşi ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Kadanalı da katıldı.

Abone Olun
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x