Başkan Gündoğdu’ya Ziyaretler sürüyor

#ferizlide.com: Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısından, Başkan Gündoğdu'ya Ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin, beraberindeki heyetle, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında bilgi verdi

Bedrullah Erçin’i makamında ağırlayan Başkan Gündoğdu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Hizmetler hız kesmeden devam edecek

Başkan Gündoğdu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Ferizli Belediyesi işbirliğinde ilçede yürütülen çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli çalışıyoruz

Büyükşehir belediyesi ile iletişimi kuvvetlendirerek Ferizli’ye daha güzel hizmetlerin kazandırılması için ortaklaşa çalışmak istediklerini ifade eden Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “İnşallah, Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde Ferizli’mize en güzel hizmetleri getireceğiz. Bu noktada desteğini bizlerden esirgemeyeceklerini ifade eden, başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Sayın Ekrem Yüce olmak üzere, bizleri ziyaret eden Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin ve heyetine teşekkür ederim.” Dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız

İşbirliği mesajı veren Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin ise, “Ferizli Belediye Başkanı Sayın İsmail Gündoğdu’ya görevinde başarılar dilerim. Koordineli çalışmak için elimizden gelen özeni göstereceğiz. Önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde ortak çalışmalara imza atarak hareket edeceğiz” dedi. Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin, misafirperverliği ve güzel temennilerinden ötürü Başkan Gündoğdu’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diled

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x