Başkan Gündoğdu’dan Regaib Kandili Mesajı

#ferizlide.com: Başkan Gündoğdu’dan Regaib Kandili Mesajı Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in recep ayı girdiğinde, “Allah’ım, recep ve şaban aylarını bize mübarek kıl ve bizi ramazana kavuştur” şeklinde dua ettiğini ve bu kutlu zamanların önemine dikkati çektiğini ifade eden Başkan Gündoğdu, mesajında şunları kaydetti: “İslam âlemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Regaip, Miraç, Berat ve Kadir gecelerini içerisinde bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir. Bu faziletli gün ve geceleri, fırsata çevirmeli, onların büyük birer nimet olduğunu idrak etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta siz değerli hemşehrilerim olmak üzere tüm islam aleminin ve aziz milletimizin Regaib Kandilini tebrik eder, sağlık, afiyet ve huzur içerisinde Ramazan ayına ulaşmanızı Cenab-ı Hak´tan niyaz ederim.”

İlgili Makaleler

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu