Başkan Gündoğdu’dan Kamuoyuna açıklama

#ferizlide.com: İlimizde yayın yapan bir haber sitesinin düzenlemiş olduğu söyleşi programına konuk olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yöneltilen; Ferizli ve Söğütlü İlçeleri Büyükşehir Belediyesinin hizmet olanaklarından dışlanıyor iddiası ile ilgili, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, açıklamasında şunları kaydetti:

Öncelikle yaklaşık bir yıl gibi dar bir zaman dilimi içinde İlçemize sağlamış olduğu hizmet ve imkânlardan ötürü Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ilçem adına teşekkürlerimizi arz ederim. Çünkü bu dar zaman diliminde Ferizli’miz, daha önce hiç olmadığı kadar Büyükşehirden yoğun hizmet almıştır. Mümkün bütün imkânları zorlayarak, gecesini gündüzüne katarak, aşkla ve şevkle bütün Sakarya’ya hizmet eden, üstüne ilçemizin bütün taleplerini karşılama gayretinde olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu itham yakışık almamıştır.

Son bir yılda Büyükşehir Belediyemizin İlçemizde yaptığı ve yapmakta olduğu; sulama ve drenaj kanallarının temizliği, sıcak asfalt yol çalışmaları gibi ve halen devam etmekte olan SASKİ kanalizasyon ve ana arter yağmursuyu hattı hizmetleri için Belediyemizin yıllık bütçesinin neredeyse dört katı büyüklüğünde yatırım yapılmıştır. Bu hizmetler, alt yapı çalışmasının bitimiyle birlikte başta İlçemiz merkez çarşı caddeleri olmak üzere üstyapı yapım ve hizmet çalışmalarıyla kesintisiz olarak devam edecektir. Nihai olarak, Büyükşehir Belediyemizden, ilçemizin hakkı olan hizmeti aldığımızdan ve alacağımızdan hiç kimsenin kaygısı ve de şüphesi olamasın.

Bu imkânı ve fedakârlığı bizlere sağlayan, “İsmail başkanın sözü bizim sözümüz” diyen Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ilçem adına şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim.

#ferizlide.com:

Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Bervin
Bervin
1 yıl önce

Allah razı olsun her konuda Sakaryamız da dur durmak bilmeden sabaha kadar hizmet veren böyle bir Başkanımız olduğu için ayrıca gururluyuz Allah yardımcıları olsun vatan millet için çalışan tüm hizmetkarlarımızın

Hasanorhan
Hasanorhan
1 yıl önce

Sayın BÜyük Şehir Başkanımıza ve size selam olsun hizmetleriniz daim olsun. Bende bir eleştiri yapayım Ferizli gençlikle alakalı sizden önce ki başkanlardan birşey göremediği gibi ne yazık ki sizden de görememiştir. 1 yılı aşkın süredir başkanlık yapmanıza rağmen ilçeye gençler ve çocuklarla alakalı bir çivi çakmadığınızı üzülerek gözlemlemekteyim. Başkanım sigara kullanma yaşı ve uyuşturucu madde kullanım yaşı çok aşağılara düştü ve düşmeye devam ediyor. Sizinde çocuklarınız var sizi kahrolan,yıkılan ailelerle empati kurmaya davet ediyorum.Sizi bu konuda duyarlı olmaya ve siz yapamıyorsanız değerli büyük şehir belediye başkanımızdan bu konuda destek istemenizi ve bu işe hız vermenizi ilçem adına sizden rica ediyorum.… Daha Fazlası »

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x