Başkan Gündoğdu’dan Berat Kandili Mesajı

#ferizlide.com: Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Berat Kandili dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.

Başkan Gündoğdu mesajında, “Milletimizin ve İslam aleminin mübarek Berat Kandilini tebrik ediyorum. Berat kandili vesilesiyle yaşadığımız bu zorlu sürecin bir an evvel son bulmasını, tüm insanlığın sağlık ve huzura kavuşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu mesajında duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

Gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hâkim olduğu Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin manevi iklimini yaşıyoruz. Ülke olarak geçtiğimiz bu zorlu süreçte birlik, beraberlik ve dayanışma kavramları her zamankinden çok daha büyük bir mana ifade etmektedir. Bu zorlu süreçte birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bu özel geceler, daha büyük anlamlar taşımaktadır.

Bu gece, birey olarak her türlü olumsuzluklardan arınmak için Yüce Mevla’mızdan beratımızı isteyelim. Bu mübarek gece hürmetine, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehlikesinin bir an önce son bulmasını, ölümlerin yaşanmadığı ve vaka sayılarının artmadığı sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum. İnşallah, bu sıkıntılı süreci birlik beraberlik içerisinde ve Devletimizin istikrarlı ve kararlı çalışmaları neticesinde atlatacağımıza inancımız tamdır. Vatandaş olarak bizlere düşen hijyen kurallarına azami dikkat ederek ve devletimizin aldığı tedbirler ile yaptığı uyarılara harfiyen riayet etmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Ferizlili hemşerilerimin bu süreçte mecbur kalmadıkça evlerinde kalmaları gerektiğini bir kez daha ifade ediyor, başta hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam Aleminin Berat Gecesini kutluyorum. Rabbimden yapacağımız ibadet ve duaları kabul buyurmasını niyaz ediyor, bu kutlu gecenin içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte, tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum.

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu