Başkan Gündoğdu Muhtarlarla Bir Araya Geldi

#ferizlide.com: Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında Kasım Ayı Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Gündoğdu, “Birlikte çalışacağız, birlikte daha iyi işler yapacağız” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında yapılan toplantıda muhtarlar tek tek söz alarak mahalleleri ile ilgili istek, görüş ve önerileri anlattılar. Muhtarlar yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür ettiler.

Ferizli Belediyesi’nde gerçekleştirilen muhtarlarla istişare toplantısında, belediye başkan yardımcıları ile kurum ve birim amirleri de hazır bulundu. İlçe genelinde tespit edilen talep, istek ve şikâyetleri, mahalle muhtarları aracılığıyla değerlendiren Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, müreffeh bir Ferizli için vatandaşların istek, talep ve önerilerinin çözüme kavuşturulması gerektiğini, bu manada tüm kurum ve kuruluşlar olarak el birliği ile çalıştıklarını söyledi.

Başkan Gündoğdu, mahallelerin muhtarlar vasıtasıyla vatandaşa verilecek hizmetlerin hızını ve kalitesini yükselteceğini vurgulayarak, “İnşallah hizmet özelinde sizlerle el, gönül, fikir birliği içinde mahallelerimize ve ilçemize çok daha büyük hizmetlere beraberce imza atacağız.” dedi.

Merkez ana cadde düzenlemesi

Ana caddenin mevcut haliyle Ferizli’ye yakışmadığına vurgu yapan Başkan Gündoğdu, “Seçim döneminde de vatandaşlarımızdan bu konu ile ilgili talepler geldi. Cadde ile ilgili düşüncelerimizi daha önce kamuoyuyla paylaşmıştık. Büyükşehir belediyemiz ile birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Caddeyi inşallah Ferizli’mize yakışır bir şekilde düzenleyeceğiz.” ifadelerinde bulundu. Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor

Çalışmalara Ferizli’nin dört bir tarafında hız kesilmeden devam edildiğine dikkat çeken Başkan Gündoğdu, “Tarla yolu çalışmalarımız birçok mahallemizde tamamlandı. Hava şartlarına göre diğer mahalle tarla yollarımızda yapılacak. Yine kanal temizlik çalışmalarımız planlanan şekliyle devam ediyor ve edecek. Müreffeh bir Ferizli için tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sahalardayız.” dedi.

Toplantıda daire amirleri, kurumlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Gündoğdu muhtarlardan gelen taleplerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu